0
Košík je prázdný
0

    Ubiquiti UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode SFP+ Module, 10G, 2-Pack

    Ubiquiti UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode SFP+ Module, 10G, 2-Pack
     
    Výrobce
    Ubiquiti Networks
    Kód
    83791
    Part No.
    UF-SM-10G
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    1 600.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    1 936.00 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.

      Technické parametry:
      Konektory a rozhraní
      Optické konektory:  (2) LC

      Obecné
      Kompatibilita:  Ubiquiti Networks

      Optika
      Formát:  SFP+
      Pro typ kabelu:  Single Mode
      Přenosová rychlost:  10 Gbps
      Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:  1310
      Dosah [km]:  10
      Typ přenosu:  2-vláknový

      Software
      DDMI - diagnostika:  Ano

      Produkt manažer:

      Ondřej Levý,  +420 739 598 675,  ondrej.levy@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu dovést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť bez potřeby zařízení s SFP slotem. Díky kompaktním rozměrům není problém umístit jej pr

      574.00 Kč 

      bez DPH

      694.54 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...