0
Košík je prázdný
0

    Aktuality

    • Letní dárky za nákupy

      26.6.2019

    • Nová svářečka v půjčovně

      25.6.2019

      Dnešním dnem máme u nás v půjčovně k zapůjčení NEJMODERNĚJŠÍ 3D optickou svářečku FITEL - S179 NA JÁDRO?



      Více informací o svářečce naleznete zdehttps://eshop.opticord.cz/zapujceni-3d-opticke-svarecky-fitel-s153a_d5347.html



      termín k zapůjčení se informujete u svého obchodníka.


    • Den otevřených dveří

      18.6.2019

      Ve čtvrtek 13.6.2019 proběhl v areálu naší firmy Den otevřených dveří.  Během akce proběhly prezentace novinek firmy  PROFiber Networking CZ, R&M, ukázky svářování a novinky z naší nabídky.


      Všem účastníkům děkujeme za účast.



    • QR kód na fakturách

      17.1.2019

      Nově máme na našich fakturách QR kód pro usnadnění zaplacení faktury z mobilu.


    • Mobilní svářečka - NOVINKA!

      15.1.2019

      Nově máme v sortimentu Mobilní svářečku. Optická Svářečka + mobilní pracoviště v jednom! Vše uzpůsobeno v jednom kuříku tak, aby svařování bylo možno provést přímo na místě, bez potřeby dalších nároků na prostor či vybavení. Hlavní tělo tvoří svářečka, pod ní se nalezají vysouvací přihrádky na příslušenství + výsuvná pracovní plocha. Samozřejmostí je i sedák.


    • Nově jsme naskladnili RISER kabely (12 vláken nebo 24 vláken) a také příslušenství. RISER kabely jsou vhodné pro vertikální i horizontální FTTH aplikace bez nutnosti přerušení kabelu při odbočení. Kabel se pouze nařízne, vytáhne se požadovaný počet vláken, které se pak zatáhnou do 20 m přímo k zákazníkovi. Kabel RISER, 09/125um, 12 vl., LSOH, vlákno G657 kód: 70182 Kabel RISER, 09/125um, 24 vl., LSOH, vlákno G657 kód: 70183



      Pro proklik na sortimenty klikněte na "Další informace" níže


    Speciální nabídka

    OPTIX SC Optický pigtail 09/125 2m G657A

    ceny: 1-99ks .16,90/ks 100-999ks .15,40/ks 1.000-9.999 ks 13,90/ks >10.000Ks cena dohodou - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - broušení PC (rovné) - sin

    20.28 Kč  

    bez DPH

    24.54 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Optická předkonektorovaná trasa 200m na bubnu SM 09/125, 4 vlákna, LC duplex

    Optická předkonektorovaná trasa na bubnu SM 09/125, 4 vlákna, LC duplex Popis: - 4 vláknový optický kabel SM 09/125 200m - 2x LC duplex spojka v protiprachovém krytu, na druhém konci 2x LC duplex konektory - Výborné na přenos audio/video - v

    15 500.00 Kč  

    bez DPH

    18 755.00 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC/APC Optická spojka SM

    OPTIX SC/APC Optická spojka SM Balení: 50ks

    13.08 Kč  

    bez DPH

    15.83 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 1m G657A

    ceny: 1-99ks .15,90/ks 100-999ks .14,40/ks 1.000-9.999 ks 12,90/ks >10.000Ks cena dohodou - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - broušení APC (úhlové) - singlemode

    19.08 Kč  

    bez DPH

    23.09 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A

    ceny: 1-99ks .17,40/ks 100-999ks .15,90/ks 1.000-9.999 ks 14,40/ks >10.000Ks cena dohodou - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - broušení APC (úhlové) - singlemod

    20.88 Kč  

    bez DPH

    25.26 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC Optický pigtail 09/125 1m G657A

    ceny: 1-99ks .15,40/ks 100-999ks .13,90/ks 1.000-9.999 ks 12,40/ks >10.000Ks cena dohodou - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - broušení PC (rovné) - singlemode 09

    18.48 Kč  

    bez DPH

    22.36 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC Optická spojka SM

    11.88 Kč  

    bez DPH

    14.37 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...