0
Košík je prázdný
0

    GPON / GEPON zařízení

    GPON / GEPON zařízení

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    28 produktů
    2 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    Terminál EPON ONU je vybavený portem SC/PC a jedním gigabitovým ethernetovým portem. Zařízení může pracovat v režimu bridge a router, podporuje také PPPOE a NAT. Port EPON je kompatibilní s 1000BASE-PX20 a může dosáhnout propustnosti 1,25 Gb/s pro uplink

    450.00 Kč 

    bez DPH

    544.50 Kč 

    s DPH

    UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balen

    798.00 Kč 

    bez DPH

    965.58 Kč 

    s DPH

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p

    474.00 Kč 

    bez DPH

    573.54 Kč 

    s DPH

    UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konekto

    1 533.00 Kč 

    bez DPH

    1 854.93 Kč 

    s DPH

    UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 512 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLT-4 má kromě 4 GPON portů také 1 SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový

    21 580.00 Kč 

    bez DPH

    26 111.80 Kč 

    s DPH

    UF-Instant je GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG nebo s produkty UF-AE a F-POE-G2. Modul je určený pro trasy dlouhé až 20km a je schopen komunikovat s OLT jednotkou asymet

    787.00 Kč 

    bez DPH

    952.27 Kč 

    s DPH

    UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konekto

    1 436.00 Kč 

    bez DPH

    1 737.56 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal

    1 566.00 Kč 

    bez DPH

    1 894.86 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui

    3 176.00 Kč 

    bez DPH

    3 842.96 Kč 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob

    310.00 Kč 

    bez DPH

    375.10 Kč 

    s DPH

    Archer XR500v je domácí velmi bohatě vybavený GPON router. Router má jako WAN port optický SC/UPC konektor umožňující GPON technologii, dále čtyři Gigabitové LAN porty, USB port pro sdílení dat / vytvoření FTP, rychlou WiFi s modulačními rychlostmi 866Mbp

    1 461.00 Kč 

    bez DPH

    1 767.81 Kč 

    s DPH

    TP-LINK TX-6610 je terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON), jež je ideální pro řešení Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Je to neuvěřitelně výkonné zařízení, které poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu pr

    761.00 Kč 

    bez DPH

    920.81 Kč 

    s DPH

    P1201-08 je GPON OLT jednotka s osmi GPON porty, které zvládnou obsloužit až 1024 klientských ONU jednotek a to pomocí 1:128 splitterů, které nejsou součástí balení. Jednotka má kromě PON portů také 8 klasických SFP portů s maximální rychlostí 1G a dalšíc

    41 690.00 Kč 

    bez DPH

    50 444.90 Kč 

    s DPH

    Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km. Zákla

    2 085.00 Kč 

    bez DPH

    2 522.85 Kč 

    s DPH

    UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Technické parametry:

    310.00 Kč 

    bez DPH

    375.10 Kč 

    s DPH

    UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G/10Gbps. Dosah modulu je při rychlosti 1Gbps 100m, při 10Gbps je to pouze 30m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční po

    1 344.00 Kč 

    bez DPH

    1 626.24 Kč 

    s DPH

    UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním. *Funkce routeru bude podporována v budoucí verzi firmware. Napájení Napájí se prostřednictvím pasivního PoE nebo adaptér

    1 360.00 Kč 

    bez DPH

    1 645.60 Kč 

    s DPH

    Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Informace o stavu zařízení Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobraze

    882.00 Kč 

    bez DPH

    1 067.22 Kč 

    s DPH

    UFiber OLT nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLD má kromě 8 GPON portů také dva SFP+ porty s rychlostí 10G, jeden ethernetový po

    29 230.00 Kč 

    bez DPH

    35 368.30 Kč 

    s DPH

    UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1

    1 370.00 Kč 

    bez DPH

    1 657.70 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...