0
Košík je prázdný
0

    Kontakty

    2.8.2018
    Kontakty na naši společnost

    Sídlo

    Opticord.cz s.r.o.
    Erbenova 134/41
    703 00, Ostrava - Vítkovice

    IČ: 28631994
    DIČ: CZ28631994
    E-mail: opticord@opticord.cz

    Pevná linka
    596 630 805

    Provozovna

    Opticord.cz s.r.o.
    Erbenova 134/41
    703 00, Ostrava - Vítkovice

    Česká Republika

    Otevírací doba
    Pondělí - Pátek 7:45 - 16:15 hod.

    Náš tým
    Naše sídlo

    Kontakty

    Obchodní oddělení

    David Stibor

    David Stibor

    manažer

    +420 730 154 147

    david@opticord.cz

    René Martiník

    René Martiník

    vedoucí prodeje

    +420 773 678 455

    rene@opticord.cz

    Ondřej Mutina

    Ondřej Mutina

    obchodník

    +420 608 678 454

    ondrej@opticord.cz

    Milan Bruna

    Milan Bruna

    obchodník

    +420 606 095 071

    milan@opticord.cz

    Karolina Fetterová

    Karolina Fetterová

    asistentka prodeje

    +420 733 121 551

    prodej@opticord.cz

    Vladimír Šodek

    Vladimír Šodek

    účetní

    +420 724 125 435

    ucto@opticord.cz

    Sklad - expedice

    Andrea Sokolová

    Andrea Sokolová

    vedoucí skladu

    +420 775 578 452

    sklad@opticord.cz

    František Trávníček

    František Trávníček

    skladník, řidič

    +420 775 578 452

    email

    Vojtěch Jaschke

    Vojtěch Jaschke

    skladník, řidič

    +420 775 578 452

    email

    Jakub Dziža

    Jakub Dziža

    půjčovna, skladník, řidič

    +420 722 902 407

    sklad@opticord.cz

    Vedení společnosti

    Blanka Mikulová

    jednatel

    +420 596 630 805

    blanka@opticord.cz

    Petr Mikula

    obchodní ředitel

    +420 596 630 805

    petr@opticord.cz

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...