0
Košík je prázdný
0

    SFP+

    SFP+

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    24 produktů
    2 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    1 407.00 Kč 

    bez DPH

    1 702.47 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    1 207.00 Kč 

    bez DPH

    1 460.47 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    515.00 Kč 

    bez DPH

    623.15 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

    1 480.00 Kč 

    bez DPH

    1 790.80 Kč 

    s DPH

    Transceiver TXM431-LR je určen k propojení aktivních prvků na delší vzdálenosti pomocí single-mode optického kabelu až na vzdálenost 10km. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 1310nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní

    1 486.00 Kč 

    bez DPH

    1 798.06 Kč 

    s DPH

    Transceiver TXM431-SR je určen k propojení aktivních prvků pomocí multi-mode optického kabelu až na vzdálenost 300m. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 850nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní režim s kabely o průmě

    826.00 Kč 

    bez DPH

    999.46 Kč 

    s DPH

    S+C61DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 242.00 Kč 

    bez DPH

    2 712.82 Kč 

    s DPH

    S+C59DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 242.00 Kč 

    bez DPH

    2 712.82 Kč 

    s DPH

    S+C57DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 242.00 Kč 

    bez DPH

    2 712.82 Kč 

    s DPH

    S+C55DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 194.00 Kč 

    bez DPH

    2 654.74 Kč 

    s DPH

    S+C53DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 242.00 Kč 

    bez DPH

    2 712.82 Kč 

    s DPH

    S+C51DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 242.00 Kč 

    bez DPH

    2 712.82 Kč 

    s DPH

    S+C49DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1490nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 269.00 Kč 

    bez DPH

    2 745.49 Kč 

    s DPH

    S+C47DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1470nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 194.00 Kč 

    bez DPH

    2 654.74 Kč 

    s DPH

    S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti na

    1 136.00 Kč 

    bez DPH

    1 374.56 Kč 

    s DPH

    Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km. Technické parametry: Konektory a rozhraní Konektory: (1) LC Op

    6 211.00 Kč 

    bez DPH

    7 515.31 Kč 

    s DPH

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Technické parametry: Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Single Mo

    2 492.00 Kč 

    bez DPH

    3 015.32 Kč 

    s DPH

    S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory, 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m. Technické parametry: Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Multi Mode

    997.00 Kč 

    bez DPH

    1 206.37 Kč 

    s DPH

    UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balen

    789.00 Kč 

    bez DPH

    954.69 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal

    1 572.00 Kč 

    bez DPH

    1 902.12 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...