0
Košík je prázdný
0

    NEJLEPŠÍ CENA

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    42 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    21.00 Kč 

    bez DPH

    25.41 Kč 

    s DPH

    Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

    14.00 Kč 

    bez DPH

    16.94 Kč 

    s DPH

    Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

    13.00 Kč 

    bez DPH

    15.73 Kč 

    s DPH

    Vnější vrstva trubek je vyrobena z vysokomolekulárního typu HDPE (high density polyethylen) případně LSOH (pro vnitřní instalace). Vnitřní vrstva SILICORE™ je permanentní mazivo, které výrazně snižuje koeficient tření kabelu vůči trubce. Použitím trub

    9.40 Kč 

    bez DPH

    11.37 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

    135.00 Kč 

    bez DPH

    163.35 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    22.00 Kč 

    bez DPH

    26.62 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    20.00 Kč 

    bez DPH

    24.20 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    23.00 Kč 

    bez DPH

    27.83 Kč 

    s DPH

    TENTO PRODUKT JE CERTIFIKOVANÝ PRO VYUŽITÍ 15LETÉ SYSTÉMOVÉ ZÁRUKY KABELÁŽE OPTIX. &nbsp; Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel, PVC a LSOH plášť. S vložkou. Konektory OPTIX typu RJ45 jsou spolehlivé kom

    140.00 Kč 

    bez DPH

    169.40 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    210.00 Kč 

    bez DPH

    254.10 Kč 

    s DPH

    TECHNICKÉ PARAMETRY: - Stíněný - AWG 24 - 0.51mm - Šířka pásma - 100 MHz - Outdoorové provedení, UV odolný plášť z polyethylenu (PE) - typ vodiče je drát - Barva pláště: černá - Prac. teplota: -40 a

    2 249.00 Kč 

    bez DPH

    2 721.29 Kč 

    s DPH

    Kompaktní odvíječka malých kabelových cívek AL50 - výborný pomocník pro odvíjení optických či metalických kabelů na cívkách - gumové nožičky zabezpečují stabilitu při odvíjení kabelu - velmi jednoduché použití a nastavení ,lehká konstrukce - úspo

    1 650.00 Kč 

    bez DPH

    1 996.50 Kč 

    s DPH

    POPIS PRODUKTU: Kabely jsou testovány na 2 jednotkách pro testování kabelů v průmyslovém prostředí. V obou případech se zkoušejí podle nejpřísnějších požadavků na trhu - mezinárodní normy IEC 61156-5 na odpovídající kate

    2 150.00 Kč 

    bez DPH

    2 601.50 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    175.00 Kč 

    bez DPH

    211.75 Kč 

    s DPH

    TENTO PRODUKT JE CERTIFIKOVANÝ PRO VYUŽITÍ 15LETÉ SYSTÉMOVÉ ZÁRUKY KABELÁŽE OPTIX. - 19" Stíněný patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 3 x 8 pozic zářezového pole LSA (krone) - 24 stíněných RJ45 portů - výška 1U - CAT.6 - horn

    875.00 Kč 

    bez DPH

    1 058.75 Kč 

    s DPH

    19" UTP OPTIX Patch panel 24 port - 19" Patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 4 x 6 pozic zářezového pole DUAL (typ LSA krone i typ 110) - výška 1U - zadní zářez - barva černá

    460.00 Kč 

    bez DPH

    556.60 Kč 

    s DPH

    Pouze celé balení 1.000 metrů. Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na

    8 000.00 Kč 

    bez DPH

    9 680.00 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Velmi jednoduché ovládání pouhými třemi tlačítky zvládne každý ,práci usnadní i nainstalovaná čeština.&nbsp;&nbsp; Příslušenství:Balení obsahuje robustní kufr, svá

    27 500.00 Kč 

    bez DPH

    33 275.00 Kč 

    s DPH

    19" Optická vana 24xSC černá V sestavě jsou dvě kazety pro 12 vláken. Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g. Příslušenství: Plastové klipy (2ks) Montážní sada (4ks) Průchodka PG 13,5 (2ks) Stahovací pásky Šrkoubky na uc

    579.00 Kč 

    bez DPH

    700.59 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

    sestava

    není skladem

    Tato vana je již osazena spojkami SC/PC Duplex SM. Uvnitř optické vany je místo optické kazety, držák optických svárů. Výborná manipulace s optickými vlákny díky vnitřnímu managmentu. Optická vana je 19".

    990.00 Kč 

    bez DPH

    1 197.90 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)