0
Košík je prázdný
0

    NEJLEPŠÍ CENA

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    43 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

    135.00 Kč 

    bez DPH

    163.35 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

    14.00 Kč 

    bez DPH

    16.94 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    20.00 Kč 

    bez DPH

    24.20 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    21.00 Kč 

    bez DPH

    25.41 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    210.00 Kč 

    bez DPH

    254.10 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    TECHNICKÉ PARAMETRY: - Stíněný - AWG 24 - 0.51mm - Šířka pásma - 100 MHz - Outdoorové provedení, UV odolný plášť z polyethylenu (PE) - typ vodiče je drát - Barva pláště: černá - Prac. teplota: -40 a

    2 449.00 Kč 

    bez DPH

    2 963.29 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Popis produktu: Velmi jednoduché ovládání pouhými třemi tlačítky zvládne každý ,práci usnadní i nainstalovaná čeština.&nbsp;&nbsp; Příslušenství:Balení obsahuje robustní kufr, svá

    27 500.00 Kč 

    bez DPH

    33 275.00 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    19" Optická vana 24xSC černá V sestavě jsou dvě kazety pro 12 vláken. Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g. Příslušenství: Plastové klipy (2ks) Montážní sada (4ks) Průchodka PG 13,5 (2ks) Stahovací pásky Šrkoubky na uc

    579.00 Kč 

    bez DPH

    700.59 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

    sestava

    skladem

     

    Tato vana je již osazena spojkami SC/PC Duplex SM. Uvnitř optické vany je místo optické kazety, držák optických svárů. Výborná manipulace s optickými vlákny díky vnitřnímu managmentu.

    990.00 Kč 

    bez DPH

    1 197.90 Kč 

    s DPH

    Pouze celé balení 1.000 metrů. Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na

    6 000.00 Kč 

    bez DPH

    7 260.00 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Pouze celé balení 1.000 metrů. Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na

    8 000.00 Kč 

    bez DPH

    9 680.00 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Pouze celé balení 1.000 metrů. &nbsp; Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu

    9 500.00 Kč 

    bez DPH

    11 495.00 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Pouze celé balení 1.000 metrů VLÁKNO G657A2 - JEŠTĚ LEPSÍ POLOMĚR OHYBU - 7,5mm Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSOH pláštěm a singlemode vlákny. Balení špulka 1000m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s

    9 500.00 Kč 

    bez DPH

    11 495.00 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Pouze celé balení 1.000 metrů. &nbsp; Optický singlemódový 16 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v náv

    14 000.00 Kč 

    bez DPH

    16 940.00 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Pouze celé balení 1.000 metrů VLÁKNO G657A2 - JEŠTĚ LEPSÍ POLOMĚR OHYBU - 7,5mm Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSOH pláštěm a singlemode vlákny. Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární och

    12 500.00 Kč 

    bez DPH

    15 125.00 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Pouze celé balení 1.000 metrů. VLÁKNO G657A2 - JEŠTĚ LEPSÍ POLOMĚR OHYBU - 7,5mm Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSOH pláštěm a singlemode vlákny. Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární oc

    7 000.00 Kč 

    bez DPH

    8 470.00 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    175.00 Kč 

    bez DPH

    211.75 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    ODMOTÁVÁNÍ MIKROTRUBIČEK O DÉLCE NÁVINU MENŠÍ NEŽ 100 METRŮ JE ZPOPLATNĚNO ČÁSTKOU 100,-Kč bez DPH / SMOTEK&nbsp; &nbsp; Vnější vrstva trubek je vyrobe

    3.15 Kč 

    bez DPH

    3.81 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    ODMOTÁVÁNÍ MIKROTRUBIČEK O DÉLCE NÁVINU MENŠÍ NEŽ 100 METRŮ JE ZPOPLATNĚNO ČÁSTKOU 100,-Kč bez DPH / SMOTEK&nbsp; &nbsp; Vnější vrstva trubek je vyrobe

    7.90 Kč 

    bez DPH

    9.56 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    ODMOTÁVÁNÍ MIKROTRUBIČEK O DÉLCE NÁVINU MENŠÍ NEŽ 100 METRŮ JE ZPOPLATNĚNO ČÁSTKOU 100,-Kč bez DPH / SMOTEK&nbsp; &nbsp; Vnější vrstva trubek je vyrobe

    5.80 Kč 

    bez DPH

    7.02 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)