0
Košík je prázdný
0

    NEJLEPŠÍ CENA

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    21 produktů
    2 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    OPTIX SC/APC Optická spojka SM Balení: 50ks

    14.00 Kč 

    bez DPH

    16.94 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    20.00 Kč 

    bez DPH

    24.20 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    21.00 Kč 

    bez DPH

    25.41 Kč 

    s DPH

    Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, předkonektorvaných kabelů, atd. Adaptéry se osazují do všech druhů optických rozvaděčů jako jsou nástěnné rozvaděče, o

    13.00 Kč 

    bez DPH

    15.73 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    23.00 Kč 

    bez DPH

    27.83 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    22.00 Kč 

    bez DPH

    26.62 Kč 

    s DPH

    TENTO PRODUKT JE CERTIFIKOVANÝ PRO VYUŽITÍ 15LETÉ SYSTÉMOVÉ ZÁRUKY KABELÁŽE OPTIX. Konektor RJ45 (8p8c) pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. Provedení: drát Kategorie: cat.5e Stínění: ne Krytí kontaktů: 50 µ zlata

    140.00 Kč 

    bez DPH

    169.40 Kč 

    s DPH

    TECHNICKÉ PARAMETRY: Kabely jsou testovány na 2 jednotkách pro testování kabelů v průmyslovém prostředí. V obou případech se zkoušejí podle nejpřísnějších požadavků na trhu - mezinárodní normy IEC 61156-5 na odpovídající kategorie kabelu. To znamená

    1 316.00 Kč 

    bez DPH

    1 592.36 Kč 

    s DPH

    Kompaktní odvíječka malých kabelových cívek AL50 - výborný pomocník pro odvíjení optických či metalických kabelů na cívkách - gumové nožičky zabezpečují stabilitu při odvíjení kabelu - velmi jednoduché použití a nastavení ,lehká konstrukce - úspo

    1 430.00 Kč 

    bez DPH

    1 730.30 Kč 

    s DPH

    FTP kabel (drát) Cat5e Outdoor černý -40 - 70°C, box.305m Premium - AWG 24 - 0.51mm - Outdoorové provedení, UV odolný plášť z polyethylenu (PE) - typ vodiče je drát - Barva pláště: černá - Prac. teplota: -40 až +70 C - Balení - REELEX II BOX

    1 987.00 Kč 

    bez DPH

    2 404.27 Kč 

    s DPH

    TECHNICKÉ PARAMETRY: - AWG 24 - 0.51mm - Outdoorové provedení, UV odolný plášť z polyethylenu (PE) - typ vodiče je drát - Barva pláště: černá - Prac. teplota: -40 až +70 C - Reakce na oheň podle vyhlášky CPR: třída Fca POPIS PRODUKTU: Ka

    1 708.00 Kč 

    bez DPH

    2 066.68 Kč 

    s DPH

    19" UTP OPTIX Patch panel 24 port - 19" Patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 4 x 6 pozic zářezového pole DUAL (typ LSA krone i typ 110) - výška 1U - zadní zářez - barva černá

    398.00 Kč 

    bez DPH

    481.58 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    343.00 Kč 

    bez DPH

    415.03 Kč 

    s DPH

    POZOR ! Ihned po doručení zkontrolujte neporušenost nejen obalu, ale i obsahu. V případě poškození sepište škodní protokol - nutné pro vyřízení reklamace - bez tohoto protokolu není

    1 099.00 Kč 

    bez DPH

    1 329.79 Kč 

    s DPH

    POZOR ! Ihned po doručení zkontrolujte neporušenost nejen obalu, ale i obsahu. V případě poškození sepište škodní protokol - nutné pro vyřízení reklamace - bez tohoto protokolu není

    989.00 Kč 

    bez DPH

    1 196.69 Kč 

    s DPH

    POZOR ! Ihned po doručení zkontrolujte neporušenost nejen obalu, ale i obsahu. V případě poškození sepište škodní protokol - nutné pro vyřízení reklamace - bez tohoto protokolu není

    1 319.00 Kč 

    bez DPH

    1 595.99 Kč 

    s DPH

    Optický kabel 48J ADSS je více trubkový konstrukční kabel (12 vláken na trubku) určený pro nadzemní instalace na rozpětí do 80 metrů. Kabel je vyztužen centrální FRP tyčí (Fiber Reinforced Polymer) o průměru 2,5 mm a aramidovými vlákny. Byla použita v

    41.00 Kč 

    bez DPH

    49.61 Kč 

    s DPH

    ENTO PRODUKT JE CERTIFIKOVANÝ PRO VYUŽITÍ 15LETÉ SYSTÉMOVÉ ZÁRUKY KABELÁŽE OPTIX. - 19" Stíněný patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 3 x 8 pozic zářezového pole LSA (krone) - 24 stíněných RJ45 portů - výška 1U - CAT.6 - horní

    869.00 Kč 

    bez DPH

    1 051.49 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

    187.00 Kč 

    bez DPH

    226.27 Kč 

    s DPH

    19" Optická vana 24xSC černá V sestavě jsou dvě kazety pro 12 vláken. Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

    579.00 Kč 

    bez DPH

    700.59 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

    sestava

    skladem

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...