0
Košík je prázdný
0

    Ubiquiti UF-AE - UFiber ActiveEthernet, převodník ethernet/optika, PoE

    Výrobce
    Ubiquiti Networks
    Kód
    83789
    Part No.
    UF-AE
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    561.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    678.81 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu dovést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť bez potřeby zařízení s SFP slotem. Díky kompaktním rozměrům není problém umístit jej prakticky kamkoliv.

      UF-AE využívá pro přenos na dlouhé vzdálenosti optická vlákna. Použití optického kabelu pro přenos dat výrazně snižuje riziko elektrostatických výbojů a elektromagnetického rušení, navíc odpadá limit 100m délky kabelu jako u metalického vedení. Až koncový prvek je pak připojen skrze RJ-45 konektor. Na ethernetovém portu je podporováno vstupní napájení 24V pasivní a PoE 802.3af.

      Se zařízením jsou kompatibilní všechny UFiber SFP a SFP+ moduly, rychlost optické trasy je 1Gbps. Na ethernetu se zařízení spojí s protistranou rychlostmi 10/100/1000Mbps. Díky držáku, který je součástí balení, můžete UF-AE snadno umístit na zeď.

      Technické parametry:
      Fyzické charakteristiky
      Provozní teplota [°C]:   -40 až 60
      Hmotnost [g]:   68
      Hloubka [mm]:   77
      Šířka [mm]:   77
      Výška [mm]:   26

      Konektory a rozhraní
      Rychlosti LAN:   (1) 10/100/1000Mbps
      Gigabit LAN:   Ano
      Rychlosti SFP/SFP+:   (1) 1000Mbps

      Napájení
      Max. spotřeba energie [W]:   1,5
      Napájení přes PoE:   802.3af, 16 .. 57V DC
      Typ napájení:   PoE

      Optika
      Přenosová rychlost:   1 Gbps

      Obsah balení:
      - Jednotka
      - Držák na zeď
      - Montážní sada

      Produkt manažer:

      Ondřej Levý,  +420 739 598 675,  ondrej.levy@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui

      3 308.00 Kč 

      bez DPH

      4 002.68 Kč 

      s DPH

      UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal

      1 603.00 Kč 

      bez DPH

      1 939.63 Kč 

      s DPH

      UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konekto

      1 633.00 Kč 

      bez DPH

      1 975.93 Kč 

      s DPH

      UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konekto

      1 436.00 Kč 

      bez DPH

      1 737.56 Kč 

      s DPH

      UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G/10Gbps. Dosah modulu je při rychlosti 1Gbps 100m, při 10Gbps je to pouze 30m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční po

      1 357.00 Kč 

      bez DPH

      1 641.97 Kč 

      s DPH

      UF-Instant je GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG nebo s produkty UF-AE a F-POE-G2. Modul je určený pro trasy dlouhé až 20km a je schopen komunikovat s OLT jednotkou asymet

      795.00 Kč 

      bez DPH

      961.95 Kč 

      s DPH

      UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balen

      729.00 Kč 

      bez DPH

      882.09 Kč 

      s DPH

      UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p

      418.00 Kč 

      bez DPH

      505.78 Kč 

      s DPH

      UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob

      347.00 Kč 

      bez DPH

      419.87 Kč 

      s DPH

      UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Technické parametry:

      316.00 Kč 

      bez DPH

      382.36 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...