0
Košík je prázdný
0

    Optika

    Optika

    Optické vlákno je skleněné nebo plastové vlákno, které prostřednictvím světla přenáší signály ve směru své podélné osy. Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a při vyšších přenosových rychlostech dat než jiné formy komunikace. Vlákna se používají místo kovových vodičů, protože signály jsou přenášeny s menší ztrátou a zároveň jsou vlákna imunní vůči elektromagnetickému rušení.

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1000 produktů
    50 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem pr

    6.90 Kč 

    bez DPH

    8.35 Kč 

    s DPH

    Optický kabel je dodáván na cívkách 1000 metrů. Odběr menšího množství než je návin cívky je možný. Cívky zapůjčujeme po dobu instalace. Nespotřebovaný kabel je možné vrátit zpět, avšek minimální vratný návin je 200m. Optický kabel 2x3,1mm s dvěm

    4.00 Kč 

    bez DPH

    4.84 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE Kabel obsahuje vlákna od světové značky CORNING!   Optické vlákno je v

    10.00 Kč 

    bez DPH

    12.10 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE Kabel obsahuje vlákna od světové značky CORNING!   Optické vlákno je v

    6.00 Kč 

    bez DPH

    7.26 Kč 

    s DPH

    Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

    14.00 Kč 

    bez DPH

    16.94 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    14.00 Kč 

    bez DPH

    16.94 Kč 

    s DPH

    FTTH BOX lze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex nebo E2000 součástí balení jsou i pruchodka a záslepka. Uvntř boxu nejsou držáky svárů, ale bezproblémů se vleze 40mm ochrana svárů. rozměry: 86 x 86 x 23 mm materiál: plast Při

    22.00 Kč 

    bez DPH

    26.62 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materi

    9.00 Kč 

    bez DPH

    10.89 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

    27.00 Kč 

    bez DPH

    32.67 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    121.00 Kč 

    bez DPH

    146.41 Kč 

    s DPH

    Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

    22.00 Kč 

    bez DPH

    26.62 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    109.00 Kč 

    bez DPH

    131.89 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

    187.00 Kč 

    bez DPH

    226.27 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE Kabel obsahuje vlákna od světové značky CORNING! &nbsp; Opti

    9.00 Kč 

    bez DPH

    10.89 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem pr

    8.80 Kč 

    bez DPH

    10.65 Kč 

    s DPH

    Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

    171.00 Kč 

    bez DPH

    206.91 Kč 

    s DPH

    Záslepka otvoru SC optické vany

    4.00 Kč 

    bez DPH

    4.84 Kč 

    s DPH

    Kabel je určen pro vnější použití. Kabel má standardní ochranu proti hlodavcům. KONSTRUKCE: Volná sekundární ochrana - materiál PBT, trubička plněnátixotropním gelemTahové prvky - Vodoblokující skelná příze Vnější plášť - PE černý Tahová odolnost (při

    8.00 Kč 

    bez DPH

    9.68 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    20.00 Kč 

    bez DPH

    24.20 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! &nbsp; Výhody: &bull; FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující &bull; nejkvalitnější vlákno CORNING &bull; materiál pláště je z kva

    11.00 Kč 

    bez DPH

    13.31 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...