0
Košík je prázdný
0

    Optika

    Optika

    Optické vlákno je skleněné nebo plastové vlákno, které prostřednictvím světla přenáší signály ve směru své podélné osy. Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a při vyšších přenosových rychlostech dat než jiné formy komunikace. Vlákna se používají místo kovových vodičů, protože signály jsou přenášeny s menší ztrátou a zároveň jsou vlákna imunní vůči elektromagnetickému rušení.

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1000 produktů
    50 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE Kabel obsahuje vlákna od světové značky CORNING!   Optické vlákno je v

    10.00 Kč 

    bez DPH

    12.10 Kč 

    s DPH

    Kabel je určen pro vnější použití k zavěšení nebo lze také uložit do pískového lože. Je velmi odolný Vlákno G652D, 1 trubička s 24 vlákny (barvy jsou odlišeny kroužkováním) Velikost konstrukce - šířka 8mm a výška 3mm Maximální průvěs: 100m T

    17.00 Kč 

    bez DPH

    20.57 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE Kabel obsahuje vlákna od světové značky CORNING!   Optické vlákno je v

    8.00 Kč 

    bez DPH

    9.68 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE Kabel obsahuje vlákna od světové značky CORNING!   Optické vlákno je v

    5.00 Kč 

    bez DPH

    6.05 Kč 

    s DPH

    Kabel je určen pro vnější použití k zavěšení nebo lze uložit do pískového lože. Vlákno G657A1 Tahová odolnost 1550N Odolnost v tlaku 4000N/10cm Min poloměr 180mm rozsah teplot instalační -5°V +40°C provozní -40°C +70°C životnost 30let balení : 4km

    13.00 Kč 

    bez DPH

    15.73 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE Kabel obsahuje vlákna od světové značky CORNING!   Optické vlákno je v

    17.00 Kč 

    bez DPH

    20.57 Kč 

    s DPH

    Riser kabely jsou přímo stvořené pro vertikální i horizontální FTTH rozvody. Minimalizují počet rozvaděčů v jednotlivých patrech a eliminují potřebu svářečky. Kabel se nepřerušuje, jen se v boční drážce nařízne plášť a jednotlivá vlákna v 900 µm sekundá

    31.00 Kč 

    bez DPH

    37.51 Kč 

    s DPH

    OPTIX SC/APC Optická spojka SM Balení: 50ks

    14.00 Kč 

    bez DPH

    16.94 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem pra

    7.00 Kč 

    bez DPH

    8.47 Kč 

    s DPH

    Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen ocelový drát průměr 1mm zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička

    3.00 Kč 

    bez DPH

    3.63 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    23.00 Kč 

    bez DPH

    27.83 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    54.00 Kč 

    bez DPH

    65.34 Kč 

    s DPH

    Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen ocelový drát průměr 1mm zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička

    3.00 Kč 

    bez DPH

    3.63 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    14.00 Kč 

    bez DPH

    16.94 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem pr

    11.00 Kč 

    bez DPH

    13.31 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    21.00 Kč 

    bez DPH

    25.41 Kč 

    s DPH

    šroubek M2, 2x8 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 Vrut; do kovu; 2,2x8 Hlava: válcová; Pozidriv ocel; zinek

    0.35 Kč 

    bez DPH

    0.42 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    23.00 Kč 

    bez DPH

    27.83 Kč 

    s DPH

    Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen ocelový drát průměr 1mm zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubič

    3.00 Kč 

    bez DPH

    3.63 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...