0
Košík je prázdný
0

    Optika

    Optika

    Optické vlákno je skleněné nebo plastové vlákno, které prostřednictvím světla přenáší signály ve směru své podélné osy. Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a při vyšších přenosových rychlostech dat než jiné formy komunikace. Vlákna se používají místo kovových vodičů, protože signály jsou přenášeny s menší ztrátou a zároveň jsou vlákna imunní vůči elektromagnetickému rušení.

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1000 produktů
    50 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Mikrokabel k zafouknutí, LFP tube 1.7±0.05mm 2E9/125 Black,G.657.A1 Optický kabel je vhodný především pro zafouknutí do nízkého průměru mikrotrubiček. maximum možných vláken až 12F Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low

    3.74 Kč 

    bez DPH

    4.53 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE   Optické vlákno je vedené v gelem plněné trubičce o průměru 2mm. Rozsah provozní tepl

    8.65 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    6.80 Kč 

    bez DPH

    8.23 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    32.00 Kč 

    bez DPH

    38.72 Kč 

    s DPH

    šroubek M2, 2x8 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 Vrut; do kovu; 2,2x8 Hlava: válcová; Pozidriv ocel; zinek

    0.40 Kč 

    bez DPH

    0.49 Kč 

    s DPH

    Mikrokabel k zafouknutí, LFP tube 1,7±0.05mm 4E9/125 Black,G.657.A1 Optický kabel je vhodný především pro zafouknutí do nízkého průměru mikrotrubiček. maximum možných vláken až 12F Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low

    4.29 Kč 

    bez DPH

    5.19 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    20.50 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    15.00 Kč 

    bez DPH

    18.15 Kč 

    s DPH

     

    -11%

     

    VLÁKNO G657A2 - JEŠTĚ LEPSÍ POLOMĚR OHYBU - 7,5mm Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSOH pláštěm a singlemode vlákny. Balení špulka 1000m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aram

    8.80 Kč 

    bez DPH

    10.65 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    24.15 Kč 

    bez DPH

    29.22 Kč 

    s DPH

    DIXI DROP 1000N FTTx 8 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A, černý LSOH Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje polomě

    12.10 Kč 

    bez DPH

    14.64 Kč 

    s DPH

    DIXI DROP 1000N FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A, černý LSOH Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje polo

    14.41 Kč 

    bez DPH

    17.44 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE   Optické vlákno je vedené v gelem plněné trubičce o průměru 2mm. Rozsah provozní tepl

    26.00 Kč 

    bez DPH

    31.46 Kč 

    s DPH

    Kabel je určen pro vnější použití k zavěšení nebo lze uložit do pískového lože. Vlákno G657A1 Tahová odolnost 1550N Odolnost v tlaku 4000N/10cm Min poloměr 180mm rozsah teplot instalační -5°V +40°C provozní -40°C +70°C Velikost: 7mm šířka, 3,5mm v

    12.10 Kč 

    bez DPH

    14.64 Kč 

    s DPH

    FTTH BOX lze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex nebo E2000 součástí balení jsou i pruchodka a záslepka. Uvnitř boxu nejsou držáky svárů, ale bezproblémů se vleze 40mm ochrana svárů. rozměry: 86 x 86 x 23 mm materiál: plast Př

    25.30 Kč 

    bez DPH

    30.61 Kč 

    s DPH

    Záslepka otvoru SC optické vany

    4.14 Kč 

    bez DPH

    5.01 Kč 

    s DPH

    DIXI DROP 1000N FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A, černý LSOH Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje polomě

    9.46 Kč 

    bez DPH

    11.45 Kč 

    s DPH

    VLÁKNO G657A2 - JEŠTĚ LEPSÍ POLOMĚR OHYBU - 7,5mm Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSOH pláštěm a singlemode vlákny. Balení špulka 1000m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aram

    11.44 Kč 

    bez DPH

    13.84 Kč 

    s DPH

    Optický kabel je dodáván na cívkách 1000 metrů (průměr 26cm) Odběr menšího množství než je návin cívky je možný. Cívky zapůjčujeme po dobu instalace. Nespotřebovaný kabel je možné vrátit zpět, avšak minimální vratný návin je 200m. Optický kabel 2x

    5.86 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    4.00 Kč 

    bez DPH

    4.84 Kč 

    s DPH

    Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

    14.95 Kč 

    bez DPH

    18.09 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    12.10 Kč 

    bez DPH

    14.64 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    52.03 Kč 

    bez DPH

    62.96 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)