0
Košík je prázdný
0

    Aktivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    136 produktů
    7 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produktů jako např. Cyopti

    310.00 Kč 

    bez DPH

    375.10 Kč 

    s DPH

    Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produktů jako např. Cyopti

    410.00 Kč 

    bez DPH

    496.10 Kč 

    s DPH

    Základní vlatnosti: 8x 10/100/1000Mb/s RJ45 Se čtyřmi porty PoE, přenáší data a napájení na jednom kabelu Protokol IEEE 802.3af PD, rozšiřuje domácí nebo kancelářské sítě Nevyžaduje žádnou konfiguraci a instalaci Vlastnosti hardware Rozhra

    1 640.00 Kč 

    bez DPH

    1 984.40 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    250.00 Kč 

    bez DPH

    302.50 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: TP-Link TL-SG105 je vysokorychlostní gigabitový switch nově v kovovém těle, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex

    399.00 Kč 

    bez DPH

    482.79 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

    519.00 Kč 

    bez DPH

    627.99 Kč 

    s DPH

    Neřízený datový převodník. (neřízený znm.plně automatický) Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 4x RJ45 (4x10/100/1000 Base T(X) porty) Bez aktivních částí jako např. větrá

    1 247.00 Kč 

    bez DPH

    1 508.87 Kč 

    s DPH

    Neřízený datový převodník. (neřízený znm.plně automatický) Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 4x RJ45 (4x10/100/1000 Base T(X) porty) Bez aktivních částí jako např. větráč

    1 247.00 Kč 

    bez DPH

    1 508.87 Kč 

    s DPH

    Neřízený datový převodník. (neřízený znm.plně automatický) Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 4x RJ45 (8x10/100/1000 Base T(X) porty) Bez aktivních částí jako např. větráč

    1 802.00 Kč 

    bez DPH

    2 180.42 Kč 

    s DPH

    Neřízený datový převodník. (neřízený znm.plně automatický) Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 8x RJ45 (4x10/100/1000 Base T(X) porty) Bez aktivních částí jako např. větráč

    1 802.00 Kč 

    bez DPH

    2 180.42 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

    1 480.00 Kč 

    bez DPH

    1 790.80 Kč 

    s DPH

    Kabelový žlab drátěný 50/50 GZ Merkur 2, délka 2m Výška: 50 mm Šířka: 50 mm Délka: 2000 mm Materiál: Ocel (galvanicky zinkováno)

    167.00 Kč 

    bez DPH

    202.07 Kč 

    s DPH

    Kabelový žlab drátěný 100/50 GZ Merkur 2, délka 2m Výška: 50 mm Šířka: 100 mm Délka: 2000 mm Materiál: Ocel (galvanicky zinkováno)

    201.00 Kč 

    bez DPH

    243.21 Kč 

    s DPH

    Kabelový žlab drátěný 150/50 GZ Merkur 2, délka 2m Výška: 50 mm Šířka: 150 mm Délka: 2000 mm Materiál: Ocel (galvanicky zinkováno)

    264.00 Kč 

    bez DPH

    319.44 Kč 

    s DPH

    Kabelový žlab drátěný 200/50 GZ Merkur 2, délka 2m Výška: 50 mm Šířka: 200 mm Délka: 2000 mm Materiál: Ocel (galvanicky zinkováno)

    305.00 Kč 

    bez DPH

    369.05 Kč 

    s DPH

    Kabelový žlab drátěný 250/50 GZ Merkur 2, délka 2m Výška: 50 mm Šířka: 250 mm Délka: 2000 mm Materiál: Ocel (galvanicky zinkováno)

    358.00 Kč 

    bez DPH

    433.18 Kč 

    s DPH

    Kabelový žlab drátěný 300/50 GZ Merkur 2, délka 2m Výška: 50 mm Šířka: 300 mm Délka: 2000 mm Materiál: Ocel (galvanicky zinkováno)

    407.00 Kč 

    bez DPH

    492.47 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...