0
Košík je prázdný
0

    Aktivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    462 produktů
    24 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Informace o stavu zařízení Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobraze

    886.00 Kč 

    bez DPH

    1 072.06 Kč 

    s DPH

    UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konekto

    1 441.00 Kč 

    bez DPH

    1 743.61 Kč 

    s DPH

    TL-FC311B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenos

    382.00 Kč 

    bez DPH

    462.22 Kč 

    s DPH

    Gigabitový L2 switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkcemi a s maximální spotřebou 25W. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 52Gbps. Tichý chod

    3 812.00 Kč 

    bez DPH

    4 612.52 Kč 

    s DPH

    Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-8-150W v desktop+rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 150W. Managovatelný switch s 8 gigabit metalickými + 2 gigabitovými SFP porty a celkovou propustnost 20 Gbps. Jeho největší předností j

    3 752.00 Kč 

    bez DPH

    4 539.92 Kč 

    s DPH

    S+AO0005 je 5 metrový aktivní optický DAC kabel. Je to vysoce efektivní cesta pro spojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty na krátkou vzdálenost uvnitř datového rozvaděče nebo např. mezi sousedními rozvaděči. Kabel je podporován všemi MikroTik z

    869.00 Kč 

    bez DPH

    1 051.49 Kč 

    s DPH

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p

    415.00 Kč 

    bez DPH

    502.15 Kč 

    s DPH

    CCR309-1G-8S+ je velmi kompaktní, avšak výkonný switch. Je vybaven 8 SFP+ sloty, které podporují linkovou rychlost 10Gbps. Celková přepínací kapacita 162 Gbps a celková non-blocking propustnost 81 Gbps. Zařízení je osazeno 800MHz CPU a 512MB RAM. K dis

    4 657.00 Kč 

    bez DPH

    5 634.97 Kč 

    s DPH

    TP-Link TL-SM321A-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1550/1310nm (Tx/Rx), který se používá pro obousměrné spojení jen po jednom optickém vlákně, umožňuje tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podp

    239.00 Kč 

    bez DPH

    289.19 Kč 

    s DPH

    TP-Link TL-SM321B-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1310/1550nm (Tx/Rx), který se používá pro obousměrné spojení jen po jednom optickém vlákně, umožňuje tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podp

    239.00 Kč 

    bez DPH

    289.19 Kč 

    s DPH

    CRS305-1G-4S+IN je kompaktní, přesto velmi výkonný switch, který má čtyři SFP+ porty s rychlostí 10 Gbps/port. Zařízení má také kromě optických portů i jeden Gigabitový ethernet s podporou POE IN pro snadný přístup k zařízení, konfigurace zařízení nebo ja

    2 501.00 Kč 

    bez DPH

    3 026.21 Kč 

    s DPH

    MERCUSYS MS108G je velmi kompaktní nemanagovatelný Gigabitový switch vhodný do domácností či malých kanceláří pro připojení zařízení vyžadující kabelové připojení jako např. kamera, herní konzole, tiskárna, stolní pc a jiné. Switch disponuje 8x 10/100/100

    432.00 Kč 

    bez DPH

    522.72 Kč 

    s DPH

    Desktop switch disponující 8x gigabitovými porty a 2x SFP+ porty pro 10GB optickou konektivitu. Zařízení lze napájet přiloženým napájecím adaptérem nebo prostřednictvím PoE-in portu. Součástí dodávky i křidélka pro montáž switche do racku. SwOS j

    1 715.00 Kč 

    bez DPH

    2 075.15 Kč 

    s DPH

    USW-16-POE je managovatelný Gigabitový L2 switch s 16x Gigabit LAN porty, z čehož 8 portů podporuje 802.3af/at PoE-Out a dvou portů SFP s maximální přenosovou rychlostí 1Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování i

    5 954.00 Kč 

    bez DPH

    7 204.34 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal

    1 530.00 Kč 

    bez DPH

    1 851.30 Kč 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob

    307.00 Kč 

    bez DPH

    371.47 Kč 

    s DPH

    OPTIX 10G SFP+ DAC pasivní kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). OPTIX 10

    320.00 Kč 

    bez DPH

    387.20 Kč 

    s DPH

    Venkovní 18 portový switch s 16 gigabitovými PoE-out porty a dvěma SFP+ porty umožňuje napájení velkého množství AP či IP kamer. netPower 16P disponuje propustností 36Gbps, switchovací kapacitou 72 Gbps a forwarding rate 53,6 Mpps. Předností je podpora

    4 591.00 Kč 

    bez DPH

    5 555.11 Kč 

    s DPH

    Nově jako CSS106-1G-4P-1S RB260GSP je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS.

    901.00 Kč 

    bez DPH

    1 090.21 Kč 

    s DPH

    Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM je smart switch s 24 Gbitovými eth porty a dvěma SFP porty s montáží do 1U pozice poháněný operačním systémem SwOS. SwOS poskytuje základní možnosti nastavení smart switche a několik pokročilých funkcí jako port-port

    2 782.00 Kč 

    bez DPH

    3 366.22 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)