0
Košík je prázdný
0

    Aktivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    482 produktů
    25 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T, je určen pro použití s mul

    794.97 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    656.00 Kč 

    bez DPH

    793.76 Kč 

    s DPH

    8portový gigabitový switch LS108G - řadí se do série neřízených switchů. Poskytuje jednoduchou a dostupnou cestu, jak rozšířit vaší síť. Jsou spolehlivé a jednoduché na použití. Všechny porty podporují Auto-MDI/MDIX. Využívá Green Technology - úspor

    428.00 Kč 

    bez DPH

    517.88 Kč 

    s DPH

    MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T, je určen pro použití s multireži

    424.71 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    349.00 Kč 

    bez DPH

    422.29 Kč 

    s DPH

    Jednoduchý PoE extender se dvěma výstupy pro prodloužení vedení LAN a s napájením kamery, napájení dle IEEE 802.3af/at, jeden vstup a dva výstupy, LED signalizace, plastový kryt, instalace volně nebo na DIN lištu. Rozměry: š 79 x v 23 x h 52 mm Prostř

    891.00 Kč 

    bez DPH

    1 078.11 Kč 

    s DPH

    OPTIX 10G SFP+ DAC pasivní kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). OPTIX 10

    517.50 Kč 

    bez DPH

    626.18 Kč 

    s DPH

    8portový gigabitový stolní switch TP-Link TL-SG1008D představuje snadný způsob přechodu na síť standardu Gigabit Ethernet. Zvyšte rychlost svého síťového serveru a páteřních připojení nebo proměňte gigabitovou rychlost ve stolních počítačích v realitu. TL

    496.10 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    409.00 Kč 

    bez DPH

    494.89 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm. Napájení modulu je

    400.51 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    328.00 Kč 

    bez DPH

    396.88 Kč 

    s DPH

    MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití se singlemode

    562.00 Kč 

    bez DPH

    680.02 Kč 

    s DPH

    8portový gigabitový stolní/rackový switch TL-SG1008 představuje snadný způsob přechodu na síť standardu Gigabit Ethernet. Všech 8 portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX, díky které se nemusíte starat o příslušný typ kabelu – stačí zapojit a používat. Navíc

    1 001.88 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    806.00 Kč 

    bez DPH

    975.26 Kč 

    s DPH

    CRS317-1G-16S+RM je zcela nový Cloud Router Switch s L3 funkcemi s montáží do 19" racku. Switch je vybaven 16x SFP+ porty s rychlostí 10Gbps se zpětnou kompatibilitou i pro 1Gbps moduly, dále gigabitovým ethernetovým portem pro management a jedním sériový

    9 103.00 Kč 

    bez DPH

    11 014.63 Kč 

    s DPH

    EdgeRouter X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X-SFP je výkonný router od známého výrobce Ubiquiti z produktové řady EdgeMAX

    1 398.00 Kč 

    bez DPH

    1 691.58 Kč 

    s DPH

    TP-Link PoE Switch TL-SG1005LP je nemanagovatelný Gigabitový PoE Switch s 5x 10/100/1000Mbps z čehož 4 porty podporují PoE-Out se standardem 802.3af/at (až 30W/port). Celkový PoE budget switche je 40W. Bonusem tohoto PoE switche je inteligentní Power Mana

    1 039.39 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    827.00 Kč 

    bez DPH

    1 000.67 Kč 

    s DPH

    Je čas upgradovat Gigabitové switche na něco skutečně výkonného a využít skutečnou rychlost. Představujeme CRS312-4C + 8XG-RM - první MikroTik produkt s 10G RJ45 ethernetovými porty. Navíc má kromě toho další čtyři 10Gbps Combo porty. Kombinované porty lz

    13 420.00 Kč 

    bez DPH

    16 238.20 Kč 

    s DPH

    PoE+ CRS switch s 48x Gbps LAN, 4x 10 Gbps SFP+, 2x 40 Gbps QSFP+ a dvěma RJ45 porty (management a konzole) v rack provedení. Předností je PoE+ napájení na všech 48 portech a operační systém RouterOS (Licence level 5). Propustnost (non-blocking) 168

    19 030.00 Kč 

    bez DPH

    23 026.30 Kč 

    s DPH

    CCR309-1G-8S+ je velmi kompaktní, avšak výkonný switch. Je vybaven 8 SFP+ sloty, které podporují linkovou rychlost 10Gbps. Celková přepínací kapacita 162 Gbps a celková non-blocking propustnost 81 Gbps. Zařízení je osazeno 800MHz CPU a 512MB RAM. K dis

    4 957.00 Kč 

    bez DPH

    5 997.97 Kč 

    s DPH

    FiberBox je venkovní router/switch s operačním systémem RouterOS L5 a 5ti SFP porty, což z něj činí ideální zařízení na místa, kde vás omezuje vzdálenost ethernetového kabelu (100m) nebo je vhodnější použití optického kabelu pro omezení vnějších vlivů. Pr

    Cena na dotaz

    CRS326-24G-2S+IN je nová desktopová verze s tzv. "Dual boot", které umožňuje spuštění s klasickým RouterOS nebo SwOS. Zařízení má přídavný procesor umožňující chod RouterOS, který většina lidí u MikroTik zařízení požaduje. Přídavný procesor nabízí velmi l

    3 866.00 Kč 

    bez DPH

    4 677.86 Kč 

    s DPH

    5portový gigabitový switch LS105G - řadí se do série neřízených switchů. Poskytuje jednoduchou a dostupnou cestu, jak rozšířit vaší síť. Jsou spolehlivé a jednoduché na použití. Všechny porty podporují Auto-MDI/MDIX. Využívá Green Technology - úspor

    Cena na dotaz

    TL-SG1210P je POE switch bez možnosti managementu, který je vybaven 8 POE porty, kde jsou podporovány standardy 802.3af a 802.3at s omezením 30W/port a celkovým maximálním příkonem 63W. Šasi je v desktopovém provedení, vyníka svým výkonem a kvalitou, jde

    1 927.00 Kč 

    bez DPH

    2 331.67 Kč 

    s DPH

    Switch TP-Link T2500G-10TS je navržen pro pracovní skupiny a oddělení a poskytuje ucelenou sadu funkcí pro řízení 2. síťové vrstvy. Zajišťuje maximální propustnost tam, kde ji potřebujete – k vysoce výkonným pracovním skupinám na okraji sítě, nebo jako pá

    Cena na dotaz
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)