0
Košík je prázdný
0

    VÝPRODEJ

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    50 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    25.00 Kč 

    bez DPH

    30.25 Kč 

    s DPH

    SMOTEK 439M ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE Kabel obsahuje vlákna od světové značky CORNING!   Op

    35.00 Kč 

    bez DPH

    42.35 Kč 

    s DPH

    Polička s perforací velikost opravdu 1U (obr je ilustrační) hloubka 400mm max.nosnost 25kg 4 mont. body Úchyt je pouze ve předu. Balení neobsahuje montážní sadu, objednejte pod kódem 9639.

    242.00 Kč 

    bez DPH

    292.82 Kč 

    s DPH

    Nosná maska TANGA pro 2 keystony

    6.00 Kč 

    bez DPH

    7.26 Kč 

    s DPH

    Datová zásuvka TANGA (béžová)

    18.00 Kč 

    bez DPH

    21.78 Kč 

    s DPH

    Rámeček k datové zásuvce TANGA 80x80 (béžový)

    7.00 Kč 

    bez DPH

    8.47 Kč 

    s DPH

    Kategorie: CAT5e Stínění: ne Šířka: 22mm Min. životnost portu: 1000 zapojení/odpojení Svorkovnice: beznástrojový (Tooless) Min. životnost

    11.00 Kč 

    bez DPH

    13.31 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:16 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2

    377.00 Kč 

    bez DPH

    456.17 Kč 

    s DPH

    Venkovní optický FTTH plastový spojovací box pro 24pigtailů vč kazet s IP65 - vyrobeno z vysoce odolného plastu - 3 otvory pro vstupnní/výstupní kabel - 24 výstupní porty pro napojení koncových vývodů - možno osadit 1x16 PLC splitrem - kabely uch

    849.00 Kč 

    bez DPH

    1 027.29 Kč 

    s DPH

    Výborný pomocník pro identifikaci ohybů a poškozených vláken. Světelný lokátor, červené světlo, 5mW, 650nm. Režim svícení nebo blikání. Použitelné pro vedení do 8km. Dvě baterie AAA. Ferule univerzální průměr 2,5mm - SC a ST konektor (LC lze m

    1 350.00 Kč 

    bez DPH

    1 633.50 Kč 

    s DPH

    Tato svářečka byla vystavena v naší prodejně.Na svářečku se vztahuje plná záruka. Svářečka mohla být použita pro provedení např. ukázkových svarů.(maximalní počet již provedených svarů je 100) Svářečka obsahuj

    22 500.00 Kč 

    bez DPH

    27 225.00 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr

    51.00 Kč 

    bez DPH

    61.71 Kč 

    s DPH

    IP67 WaterProof RJ45 Konektor/Zásuvka pro kable průměru 5.5 - 7mm Accepts any standard RJ45 type shielded & unshielded modular plugs (Cat.5e/Cat.6/Cat.6a/Cat.7) Protection against: Water/Rain/Wind/Snow/Frost Shielding systems againsts high frequenc

    270.00 Kč 

    bez DPH

    326.70 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 100Mbps Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 20km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1550n

    467.00 Kč 

    bez DPH

    565.07 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna:SM, 9/125, OS2, G.657B3 Konektory:SC Broušení:APC <p

    320.00 Kč 

    bez DPH

    387.20 Kč 

    s DPH

    Pole/wall mount support for BPEO size 1 N711438A 711438 Pole/wall mount support for BPEO size 2&3 N711440A 711440

    749.00 Kč 

    bez DPH

    906.29 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657B3 Konektory: SC Broušení:

    40.00 Kč 

    bez DPH

    48.40 Kč 

    s DPH

    Optický triplexer. Pasivní optická součastka která odbočuje vlnové délky okolo 1310 a 1490nm a dále propouští vllnové délky okolo 1550nm. Ideální součástka pro rozbočení CATV a EPON signálu. Je reciproký. Nekonektorovaný, průměr 5,5mm, vlákno s izolací 0

    300.00 Kč 

    bez DPH

    363.00 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...