0
Košík je prázdný
0

    VÝPRODEJ

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    53 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    KABEL JE SKLADEM 1)37M

    22.00 Kč 

    bez DPH

    26.62 Kč 

    s DPH

    Keystone cat5e RJ45 Legrand Type Kategorie: CAT6 Stínění: ne Šířka: 17mm Min. životnost portu: 1000 zapojení/odpojení Svorkovnice: beznástrojový

    11.00 Kč 

    bez DPH

    13.31 Kč 

    s DPH

    Tato ochrana je určená pro konektory Solarix RJ45 kategorie 6A s označením KRJS45/6ASLD a je dodávána v šedé barvě (RAL 7035). Ochrana se vyznačuje dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižuje namáhání kabelu v oh

    3.00 Kč 

    bez DPH

    3.63 Kč 

    s DPH

    Paralelní rozdvojka cat.3 s RJ45(8p8c) konektory. Zapojení pinů: 1 x Female RJ451-2-3-4-5-6-7-8 2 x Female RJ451-2-3-4-5-6-7-8 1-2-3-4-5-6-7-8

    1.00 Kč 

    bez DPH

    1.21 Kč 

    s DPH

    19" Optická vana 24xSC černá V sestavě je jedna kazeta pro 24vláken Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

    490.00 Kč 

    bez DPH

    592.90 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    3U záslepka do 19" rozvaděče

    89.00 Kč 

    bez DPH

    107.69 Kč 

    s DPH

    Paralelní rozdvojka cat.3 s RJ11(6p6c) konektory.

    1.00 Kč 

    bez DPH

    1.21 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:32 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2

    500.00 Kč 

    bez DPH

    605.00 Kč 

    s DPH

    Polička s perforací velikost opravdu 1U (obr je ilustrační) hloubka 400mm max.nosnost 25kg 4 mont. body Úchyt je pouze ve předu. Balení neobsahuje montážní sadu, objednejte pod kódem 9639.

    220.00 Kč 

    bez DPH

    266.20 Kč 

    s DPH

    Ochranný filtr Acar XProtector - délka 1,5m - 5 zásuvek pro zařízení - pro ochranu PC a periferií Pět síťových zásuvek s uzemněním francouzského typu. Rychlé pojistky které jistí jak fázový, tak i nulový přívod před přetížením a přepětím. Integrov

    285.00 Kč 

    bez DPH

    344.85 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    137.55 Kč 

    bez DPH

    166.44 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 100Mbps Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 20km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1550n

    467.00 Kč 

    bez DPH

    565.07 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna:SM, 9/125, OS2, G.657B3 Konektory:SC Broušení:APC <p

    320.00 Kč 

    bez DPH

    387.20 Kč 

    s DPH

    Pole/wall mount support for BPEO size 1 N711438A 711438 Pole/wall mount support for BPEO size 2&3 N711440A 711440

    749.00 Kč 

    bez DPH

    906.29 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657B3 Konektory: SC Broušení:

    40.00 Kč 

    bez DPH

    48.40 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:2 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2M

    143.00 Kč 

    bez DPH

    173.03 Kč 

    s DPH

    Optický triplexer. Pasivní optická součastka která odbočuje vlnové délky okolo 1310 a 1490nm a dále propouští vllnové délky okolo 1550nm. Ideální součástka pro rozbočení CATV a EPON signálu. Je reciproký. Nekonektorovaný, průměr 5,5mm, vlákno s izolací 0

    300.00 Kč 

    bez DPH

    363.00 Kč 

    s DPH

    Keystone cat5e RJ45 Legrand Type Kategorie: CAT6 Stínění: ne Šířka: 17mm Min. životnost portu: 1000 zapojení/odpojení Svorkovnice: beznástrojový

    11.00 Kč 

    bez DPH

    13.31 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...