0
Košík je prázdný
0

    Aktuality

    • Naskladnili jsme 2U a 3U 19' Datové rozvaděče

      22.7.2019

      Univerzální rozvaděče jsou určené pro montáž ve vnitřních prostorách.
      Jsou zvláště vhodné pro instalaci 19" zařízení nebo rozvodných panelů s minimální zabranou hloubkou. 
      19" zařízení se instalují "na výšku". Do skříně lze tak bez problémů instalovat výkonější ethernet přepínač 19" s rozvodným panelem o celkovém záběru 2U, nebo 3U

    • SOUTĚŽ NA PRÁZDNINY

      4.7.2019

      NAKUP, CESTUJ, VYFOŤ A VYHRAJ



      Baťůžek obdržíte za nákup nad 5 000 Kč bez DPH


      Ručník obdržíte za nákup nad 10 000 Kč bez DPH



    • Modernizujeme půjčovnu - máme nejmodernější 3D svářečku FITEL

      25.6.2019

      Dnešním dnem máme u nás v půjčovně k zapůjčení NEJMODERNĚJŠÍ 3D optickou svářečku FITEL - S179 NA JÁDRO!



      Více informací o svářečce naleznete zdehttps://eshop.opticord.cz/zapujceni-3d-opticke-svarecky-fitel-s153a_d5347.html



      O volných termínech pro zapůjčení svářečky se informujete u svého obchodníka.


    • Den otevřených dveří

      18.6.2019

      Ve čtvrtek 13.6.2019 proběhl v areálu naší firmy Den otevřených dveří.  Během akce proběhly prezentace novinek firmy  PROFiber Networking CZ, R&M, ukázky svářování a novinky z naší nabídky.


      Všem účastníkům děkujeme za účast.



    • QR kód na fakturách

      17.1.2019

      Nově máme na našich fakturách QR kód pro usnadnění zaplacení faktury z mobilu.


    Speciální nabídka

    OPTIX SC Optický pigtail 09/125 2m G657A

    ceny: 1-99ks .16,90/ks 100-999ks .15,40/ks 1.000-9.999 ks 13,90/ks >10.000Ks cena dohodou - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - broušení PC (rovné) - sin

    20.28 Kč  

    bez DPH

    24.54 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC Optická spojka SM

    11.88 Kč  

    bez DPH

    14.37 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC Optický pigtail 09/125 1m G657A

    ceny: 1-99ks .15,40/ks 100-999ks .13,90/ks 1.000-9.999 ks 12,40/ks >10.000Ks cena dohodou - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - broušení PC (rovné) - singlemode 09

    18.48 Kč  

    bez DPH

    22.36 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Optická předkonektorovaná trasa 200m na bubnu SM 09/125, 4 vlákna, LC duplex

    Optická předkonektorovaná trasa na bubnu SM 09/125, 4 vlákna, LC duplex Popis: - 4 vláknový optický kabel SM 09/125 200m - 2x LC duplex spojka v protiprachovém krytu, na druhém konci 2x LC duplex konektory - Výborné na přenos audio/video - v

    15 500.00 Kč  

    bez DPH

    18 755.00 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A

    ceny: 1-99ks .17,40/ks 100-999ks .15,90/ks 1.000-9.999 ks 14,40/ks >10.000Ks cena dohodou - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - broušení APC (úhlové) - singlemod

    20.88 Kč  

    bez DPH

    25.26 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC/APC Optická spojka SM

    OPTIX SC/APC Optická spojka SM Balení: 50ks

    13.08 Kč  

    bez DPH

    15.83 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 1m G657A

    ceny: 1-99ks .15,90/ks 100-999ks .14,40/ks 1.000-9.999 ks 12,90/ks >10.000Ks cena dohodou - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - broušení APC (úhlové) - singlemode

    19.08 Kč  

    bez DPH

    23.09 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...