0
Košík je prázdný
0

    NOVINKY

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    54 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    121.00 Kč 

    bez DPH

    146.41 Kč 

    s DPH

    TL-FC311A-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost

    411.00 Kč 

    bez DPH

    497.31 Kč 

    s DPH

    TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost

    411.00 Kč 

    bez DPH

    497.31 Kč 

    s DPH

    Mikrokabel k zafouknutí, LFP tube 1.7±0.05mm 2E9/125 Black,G.657.A1 Optický kabel je vhodný především pro zafouknutí do nízkého průměru mikrotrubiček. maximum možných vláken až 12F Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low

    3.50 Kč 

    bez DPH

    4.23 Kč 

    s DPH

    OPTIX 10G SFP+ DAC pasivní kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). OPTIX 10

    630.00 Kč 

    bez DPH

    762.30 Kč 

    s DPH

    Kabelová špička je pomocným prostředkem ke zvýšení efektivity zafukování optického kabelu. Špička omezí průtok vzduchu kolem volného konce optického kabelu a je unášena tlakem. Díky svému tvaru a rozměru zvyšuje tlačnou sílu, která působí ve vnitřním pr

    255.00 Kč 

    bez DPH

    308.55 Kč 

    s DPH

    Kabelová špička je pomocným prostředkem ke zvýšení efektivity zafukování optického kabelu. Špička omezí průtok vzduchu kolem volného konce optického kabelu a je unášena tlakem. Díky svému tvaru a rozměru zvyšuje tlačnou sílu, která působí ve vnitřním pr

    255.00 Kč 

    bez DPH

    308.55 Kč 

    s DPH

    Kabelová špička je pomocným prostředkem ke zvýšení efektivity zafukování optického kabelu. Špička omezí průtok vzduchu kolem volného konce optického kabelu a je unášena tlakem. Díky svému tvaru a rozměru zvyšuje tlačnou sílu, která působí ve vnitřním pr

    255.00 Kč 

    bez DPH

    308.55 Kč 

    s DPH

    RBwAPG-5HacD2HnD je velice diskrétní venkovní bezdrátové zařízení pro připojení mobilních telefonů a počítačů. Ideální pro pokrytí části domu, zahrady nebo terasy. wAP AC disponuje hned dvěmi 10/100/1000Mbps Ethernetovými porty s možností napájení přes

    1 526.00 Kč 

    bez DPH

    1 846.46 Kč 

    s DPH

    RBwAPG-5HacD2HnD-BE je velice diskrétní venkovní bezdrátové zařízení pro připojení mobilních telefonů a počítačů. Ideální pro pokrytí části domu, zahrady nebo terasy. wAP AC disponuje hned dvěmi 10/100/1000Mbps Ethernetovými porty s možností napájení p

    1 526.00 Kč 

    bez DPH

    1 846.46 Kč 

    s DPH

    USW-48 je plně managovatelný switch se 48x 1Gbps ethernet porty a 4x 1Gbps SFP porty. Switch má ve výbavě bohatou škálu L2 funkcí, navíc je zcela tichý - bez ventilátorů. Díky apliaci UniFi Network Controller a mobilní aplikaci UniFi Network můžete swi

    8 074.00 Kč 

    bez DPH

    9 769.54 Kč 

    s DPH

    S nejnovější technologií 802.11ax Wi-Fi 6 poskytuje AmpliFi Alien reálné využití Gigabitové kapacity sítě. Je vybaven dvoupásmovou WiFi 2,4 GHz a 5 GHz pracující ve standardu 802.11ax optimalizovanou pro Wi-Fi 6 a zpětnou kompatibilitu s předchozími stand

    7 879.00 Kč 

    bez DPH

    9 533.59 Kč 

    s DPH

    S nejnovější technologií 802.11ax Wi-Fi 6 poskytuje AmpliFi Alien reálné využití Gigabitové kapacity sítě. Je vybaven dvoupásmovou WiFi 2,4 GHz a 5 GHz pracující ve standardu 802.11ax optimalizovanou pro Wi-Fi 6 a zpětnou kompatibilitu s předchozími stand

    14 520.00 Kč 

    bez DPH

    17 569.20 Kč 

    s DPH

    TP-Link TL-SG3428MP je plně managovatelný L2 switch z rodiny JetStream a je vybaven 24 Gigabitovými LAN porty s podporou 802.3af/at PoE, 4x SFP a dvěmi konzolovými porty. Podpora PoE na všech metalických portech umožňuje napájet zařízení se spotřebou až 3

    8 899.00 Kč 

    bez DPH

    10 767.79 Kč 

    s DPH

    Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28(25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za stejnou cenu pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce nákladově efektivní způsob připojení dvou zařízení SFP / SFP

    492.00 Kč 

    bez DPH

    595.32 Kč 

    s DPH

    Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28(25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za stejnou cenu pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce nákladově efektivní způsob připojení dvou zařízení SFP / SFP

    668.00 Kč 

    bez DPH

    808.28 Kč 

    s DPH

    UniFi řadu rozšiřuje první UAP s WiFi 6! V Lite provedení vystačí do každé běžné domácnosti i menších kanceláří. Benefitem je také možnost instalace barevných krytů vzhledem ke stejné velikosti jako UAP-nanoHD. Dual-band radio, které se může pochlubit

    2 060.00 Kč 

    bez DPH

    2 492.60 Kč 

    s DPH

    USW-Aggregation je agregační managovatelný L2 UniFi Switch s 8x SFP+ sloty podporující rychlost 1G/10Gbps. Velmi kompaktní a bezventilátorové 19" rackmount provedení doplňuje informační dotykový displej schopný zobrazovat statistiky jednotlivých portů, ch

    5 421.00 Kč 

    bez DPH

    6 559.41 Kč 

    s DPH

    TL-FC311B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenos

    382.00 Kč 

    bez DPH

    462.22 Kč 

    s DPH

    TL-FC311A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenos

    464.00 Kč 

    bez DPH

    561.44 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...