0
Košík je prázdný
0

    NOVINKY

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    38 produktů
    2 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    LT Mini Flat Drop Optický kabel plochy zavesny 09/125 12vl 1000N, Volná sekundární ochrana materiál PBT, trubička plněná tixotropním gelem Tahový prvek sklolaminátový dielektrický tahový prvek (vnější průměr 2,0 mm) Vnější plášť PE černý UV sta

    9.09 Kč 

    bez DPH

    10.99 Kč 

    s DPH

    Barvy sekundární ochr. vláken: červená, zelená Typ vlákna: singlemode 9/125 G.657 A1 Materiál venkovního pláště: FR-LSZH Barva: černá Barva označení: bílá Metoda tisku značení: INK-Jet Mechanical and Environmental properties Max. tensile

    3.30 Kč 

    bez DPH

    3.99 Kč 

    s DPH

    Na cívce je 4000m. Lze rozdělit na dvě a prodat 2000m. Optický kabel 09/125 1vl. vnitřní LSOH Simplex 1,75mm G657A2 Bílý Optický kabel pro náročné FTTh aplikace s vláknem G.657.A2 Parametry: Počet optických vláken: 1 Typ vlákna: 0

    3.22 Kč 

    bez DPH

    3.90 Kč 

    s DPH

    KOTVA JE URČENA PRO KABELY O PRŮMĚRU 3MM A VÍCE. Kotva "Fishclamp" TYP 2011 instalaci FTTX DROP kabelu samonosným způsobem

    28.00 Kč 

    bez DPH

    33.88 Kč 

    s DPH

    Zásuvka pod omítku 1 x 230V + 2 x USB (2.1A) napájení. Současné využití obou portů USB. Pro snadné nabíjení všech mobilních zařízení, které jsou vybaveny rozhraním USB, jako je například iPhone, iPad a smartphony. Maximální náboj ze dvou portů USB je

    280.50 Kč 

    bez DPH

    339.41 Kč 

    s DPH

    19" nástěnný rozvaděč OCRACK - výška 15U (805 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - plechové dveře (bez skleněné výplně) - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní ve

    2 093.00 Kč 

    bez DPH

    2 532.53 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Velmi jednoduché ovládání pouhými třemi tlačítky zvládne každý ,práci usnadní i nainstalovaná čeština.   Příslušenství:Balení obsahuje robustní kufr, svá

    28 800.00 Kč 

    bez DPH

    34 848.00 Kč 

    s DPH

    Na cívce je 4000m. Lze odmotat požadované množství. Optický kabel 09/125 1vl. vnitřní LSOH Simplex 1,75mm G657B3 Bílý Optický kabel pro náročné FTTh aplikace s vláknem G.657.B3 , ohyb 5mm Parametry: Počet optických vláken: 1 Typ vlá

    5.29 Kč 

    bez DPH

    6.40 Kč 

    s DPH

    Neřízený datový převodník. (neřízený znm.plně automatický) Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 4x RJ45 (4x10/100/1000 Base T(X) porty) Bez aktivních částí jako např. větrá

    1 134.00 Kč 

    bez DPH

    1 372.14 Kč 

    s DPH

    Neřízený datový převodník. (neřízený znm.plně automatický) Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 4x RJ45 (4x10/100/1000 Base T(X) porty) Bez aktivních částí jako např. větráč

    1 134.00 Kč 

    bez DPH

    1 372.14 Kč 

    s DPH

    Neřízený datový převodník. (neřízený znm.plně automatický) Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 4x RJ45 (8x10/100/1000 Base T(X) porty) Bez aktivních částí jako např. větráč

    1 638.00 Kč 

    bez DPH

    1 981.98 Kč 

    s DPH

    Neřízený datový převodník. (neřízený znm.plně automatický) Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 8x RJ45 (4x10/100/1000 Base T(X) porty) Bez aktivních částí jako např. větráč

    1 638.00 Kč 

    bez DPH

    1 981.98 Kč 

    s DPH

    Na cívce je 2000m. Lze odmotat požadované množství. Optický kabel pro náročné FTTh aplikace s vláknem G657B3. Výrobce vláka je YOFS. Flexibilní optický kabel pro náročné vnitřní FTTH aplikace. Průměr ohybu od 5 mm. Díky použitému vláknu G

    5.50 Kč 

    bez DPH

    6.65 Kč 

    s DPH

    BEZ KEYSTONŮ, NUTNO OBJEDNAT ZE SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTŮ Podporované protokoly : 1000BaseT Počet portů : 1 Stínění: ne Určení: Pod omítku, s boxem na omítku Úhel portů: 45° Modulární provedení: ne Min. životnost portu: 1000 zapojení/odpojení Mater

    36.00 Kč 

    bez DPH

    43.56 Kč 

    s DPH

    BEZ KEYSTONŮ, NUTNO OBJEDNAT ZE SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTŮ Podporované protokoly : 1000BaseT Počet portů : 1 Stínění: ne Určení: Pod omítku, s boxem na omítku Úhel portů: 45° Modulární provedení: ne Min. životnost portu: 1000 zapojení/odpojení Mater

    45.00 Kč 

    bez DPH

    54.45 Kč 

    s DPH

    Nístěnná domovní zásuvka osazená SC/APC pigtailem a spojkou. Uvnitř je kazeta na svár a management na rezervu vlákna. Rozměry délka: 10,5 cm šířka: 8,2 cm hloubka: 2,1 cm

    135.00 Kč 

    bez DPH

    163.35 Kč 

    s DPH

    SB napájení pro použití s USB-Power-bank. napájecí kabel k Easy Spliceru pomocí power banky

    1 100.00 Kč 

    bez DPH

    1 331.00 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • HL

      - Hlavní
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...