0
Košík je prázdný
0

    SFP/GBIC moduly

    SFP/GBIC moduly

    Další podkategorie SFP/GBIC moduly

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    87 produktů
    5 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Technické

    392.00 Kč 

    bez DPH

    474.32 Kč 

    s DPH

    MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry: Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 85 Konektory a rozhraní Konekt

    490.00 Kč 

    bez DPH

    592.90 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    515.00 Kč 

    bez DPH

    623.15 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    220.00 Kč 

    bez DPH

    266.20 Kč 

    s DPH

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Pár Single Mode 1.25G SFP modulů

    1 203.00 Kč 

    bez DPH

    1 455.63 Kč 

    s DPH

    UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balen

    798.00 Kč 

    bez DPH

    965.58 Kč 

    s DPH

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p

    474.00 Kč 

    bez DPH

    573.54 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310nm. Napájení modulu je prostře

    298.00 Kč 

    bez DPH

    360.58 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm. Napájení modulu je

    298.00 Kč 

    bez DPH

    360.58 Kč 

    s DPH

    UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konekto

    1 533.00 Kč 

    bez DPH

    1 854.93 Kč 

    s DPH

    Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km. Zákla

    2 085.00 Kč 

    bez DPH

    2 522.85 Kč 

    s DPH

    Transceiver TXM431-LR je určen k propojení aktivních prvků na delší vzdálenosti pomocí single-mode optického kabelu až na vzdálenost 10km. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 1310nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní

    1 486.00 Kč 

    bez DPH

    1 798.06 Kč 

    s DPH

    Transceiver TXM431-SR je určen k propojení aktivních prvků pomocí multi-mode optického kabelu až na vzdálenost 300m. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 850nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní režim s kabely o průmě

    826.00 Kč 

    bez DPH

    999.46 Kč 

    s DPH

    MikroTik Q+85MP01D je QSFP+ optický multi-mode modul s rychlostí 40 Gbps, vlnovou délkou 850 nm, maximálním dosahem 150m (OM4) a optickým konektorem MPO. Technické parametry: Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a roz

    1 086.00 Kč 

    bez DPH

    1 314.06 Kč 

    s DPH

    Single Mode SFP modul 1.25G, 1550nm, Dual LC-connector, DDM s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km. Technické parametry: Konektory a rozhraní Konektory: Dual-LC Product code S-55DLC80D Optika Formát: SFP Pro ty

    631.00 Kč 

    bez DPH

    763.51 Kč 

    s DPH

    Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector 2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Single LC connect

    1 564.00 Kč 

    bez DPH

    1 892.44 Kč 

    s DPH

    S+C61DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 267.00 Kč 

    bez DPH

    2 743.07 Kč 

    s DPH

    S+C59DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 267.00 Kč 

    bez DPH

    2 743.07 Kč 

    s DPH

    S+C57DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 267.00 Kč 

    bez DPH

    2 743.07 Kč 

    s DPH

    S+C55DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

    2 194.00 Kč 

    bez DPH

    2 654.74 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...