0
Košík je prázdný
0

    SFP/GBIC moduly

    SFP/GBIC moduly

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    43 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární,

    265.00 Kč 

    bez DPH

    320.65 Kč 

    s DPH

    Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární,

    260.00 Kč 

    bez DPH

    314.60 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    461.00 Kč 

    bez DPH

    557.81 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu 2 vlakna Typ konektoru LC duplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 50km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1550nm DMI diagn

    1 699.00 Kč 

    bez DPH

    2 055.79 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu 2 vlakna Typ konektoru LC duplex Pro vlákno/ kabel MM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 2km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1310nm DM

    534.00 Kč 

    bez DPH

    646.14 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu 2 vlakna Typ konektoru LC duplex Pro vlákno/ kabel MM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 300/ 550m Kompatibilita CISCO Vlnová dél

    384.00 Kč 

    bez DPH

    464.64 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

    519.00 Kč 

    bez DPH

    627.99 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

    519.00 Kč 

    bez DPH

    627.99 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1310n

    693.00 Kč 

    bez DPH

    838.53 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1550n

    390.00 Kč 

    bez DPH

    471.90 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

    486.00 Kč 

    bez DPH

    588.06 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

    486.00 Kč 

    bez DPH

    588.06 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

    715.00 Kč 

    bez DPH

    865.15 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

    715.00 Kč 

    bez DPH

    865.15 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplívá že pro obousmě

    1 940.00 Kč 

    bez DPH

    2 347.40 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    1 407.00 Kč 

    bez DPH

    1 702.47 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    1 207.00 Kč 

    bez DPH

    1 460.47 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    2 397.00 Kč 

    bez DPH

    2 900.37 Kč 

    s DPH

    Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populárn

    628.00 Kč 

    bez DPH

    759.88 Kč 

    s DPH

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX od čín

    1 550.00 Kč 

    bez DPH

    1 875.50 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...