0
Košík je prázdný
0

    Optika

    Optika

    Optické vlákno je skleněné nebo plastové vlákno, které prostřednictvím světla přenáší signály ve směru své podélné osy. Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a při vyšších přenosových rychlostech dat než jiné formy komunikace. Vlákna se používají místo kovových vodičů, protože signály jsou přenášeny s menší ztrátou a zároveň jsou vlákna imunní vůči elektromagnetickému rušení.

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1000 produktů
    50 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

    445.28 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    360.00 Kč 

    bez DPH

    435.60 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    345.00 Kč 

    bez DPH

    417.45 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

    316.25 Kč 

    bez DPH

    382.66 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr

    58.65 Kč 

    bez DPH

    70.97 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    476.10 Kč 

    bez DPH

    576.08 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    72.45 Kč 

    bez DPH

    87.66 Kč 

    s DPH

    Kotva/úchytka k DROP kabelům všech výrobců. Maximální průměr kabelu může být až 4mm.

    3.85 Kč 

    bez DPH

    4.66 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: MM, 50/125, OM2 Konektory: ST Broušení: UPC

    34.50 Kč 

    bez DPH

    41.75 Kč 

    s DPH

    Kotva pro kulaté drop kabely do 4 mm Kotva má možnost otevřít očko, provléct uchytem a zase očko uzamkonout.

    38.50 Kč 

    bez DPH

    46.59 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    132.25 Kč 

    bez DPH

    160.02 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: MM, 50/125, OM3 Konektory: LC Broušení: PC

    43.70 Kč 

    bez DPH

    52.88 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: MM, 50/125, OM3 Konektory: LC Broušení: UPC

    48.00 Kč 

    bez DPH

    58.08 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    66.70 Kč 

    bez DPH

    80.71 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    143.75 Kč 

    bez DPH

    173.94 Kč 

    s DPH

    Optický box 8C na DIN lištu 8xSC Simplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 8 SC simplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává

    341.55 Kč 

    bez DPH

    413.28 Kč 

    s DPH

    Úchytka typu TELENCO pro instalaci samonosných DROP kabelů do průměru 6mm extra velký poloměr ohybu 3cm = ty nejlepší optické parametry (ideální pro vlákna G657 A) zabraňuje nahrnování pláště u LOW-COST NO-NAME 3mm samonosných DROP kabelů beznástrojo

    24.20 Kč 

    bez DPH

    29.28 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    80.50 Kč 

    bez DPH

    97.41 Kč 

    s DPH

    Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace   Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen

    75.90 Kč 

    bez DPH

    91.84 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    52.03 Kč 

    bez DPH

    62.96 Kč 

    s DPH

    Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

    35.65 Kč 

    bez DPH

    43.14 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)