0
Košík je prázdný
0

    Optika

    Optika

    Optické vlákno je skleněné nebo plastové vlákno, které prostřednictvím světla přenáší signály ve směru své podélné osy. Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a při vyšších přenosových rychlostech dat než jiné formy komunikace. Vlákna se používají místo kovových vodičů, protože signály jsou přenášeny s menší ztrátou a zároveň jsou vlákna imunní vůči elektromagnetickému rušení.

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1000 produktů
    50 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    16.00 Kč 

    bez DPH

    19.36 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    11.00 Kč 

    bez DPH

    13.31 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    20.00 Kč 

    bez DPH

    24.20 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť Vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 4mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva černá Datasheet s veškerými informacemi v kartě související produkty.

    15.50 Kč 

    bez DPH

    18.76 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    21.00 Kč 

    bez DPH

    25.41 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    36.00 Kč 

    bez DPH

    43.56 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    15.00 Kč 

    bez DPH

    18.15 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    23.00 Kč 

    bez DPH

    27.83 Kč 

    s DPH

    Nejlepší cena

     

    DIXI DROP 1000N FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A, černý LSOH Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr

    6.90 Kč 

    bez DPH

    8.35 Kč 

    s DPH

    FTTH BOX lze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex nebo E2000 součástí balení jsou i pruchodka a záslepka. Uvntř boxu nejsou držáky svárů, ale bezproblémů se vleze 40mm ochrana svárů. rozměry: 86 x 86 x 23 mm materiál: plast Při

    22.00 Kč 

    bez DPH

    26.62 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    25.00 Kč 

    bez DPH

    30.25 Kč 

    s DPH

    Kotva pro FLAT plochý kabel samosvorná 4-24vláken, original, celoplechová. Maximální šířka kabelu: 13,5mm

    29.00 Kč 

    bez DPH

    35.09 Kč 

    s DPH

    Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem p

    10.40 Kč 

    bez DPH

    12.58 Kč 

    s DPH

    ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!   Výhody: • FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující • nejkvalitnější vlákno CORNING • materiál pláště je z kva

    21.00 Kč 

    bez DPH

    25.41 Kč 

    s DPH

    Optický kabel 50/125, 12 vláknový, pancéřovaný, s tahovými ocelovými lanky, PE izolace, trubička s gelem. Pro závěsy a přímou pokládku. Konstrukce: Optická vlákna soustředěna v jádře kabelu v ochranném obalu a v trubičce (loose tube) vyplněné gelem. Trub

    24.00 Kč 

    bez DPH

    29.04 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

    32.00 Kč 

    bez DPH

    38.72 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

    28.00 Kč 

    bez DPH

    33.88 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)