0
Košík je prázdný
0

    OPTIX SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP

    OPTIX SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP
    Výprodej

    Výprodej

    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    20110
    Part No.
    8595589820110
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    37.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    44.77 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči

       

      Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

      Konektory: SC

      Broušení: UPC

      Barva: Žlutá

      Armorování: NE

      Plášť: LSZH

      Délka: 2m

      Sekundární ochrana: volná

       

      Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související dokumenty

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...