0
Košík je prázdný
0

    Optický PLC splitter

    Optický PLC splitter

    Optické vlákno je skleněné nebo plastové vlákno, které prostřednictvím světla přenáší signály ve směru své podélné osy. Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a při vyšších přenosových rychlostech dat než jiné formy komunikace. Vlákna se používají místo kovových vodičů, protože signály jsou přenášeny s menší ztrátou a zároveň jsou vlákna imunní vůči elektromagnetickému rušení.

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    44 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    1x4 optický splitter se symetrickým rozdělením výkonu. Má ocelové pouzdro, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a jeho délka je 1 m. Bylo použito vlákno G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON, který potřebuje každý operátor. Nabízený

    150.00 Kč 

    bez DPH

    181.50 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikající optické charakt

    1 650.00 Kč 

    bez DPH

    1 996.50 Kč 

    s DPH

    1x2 optický splitter (jeden vstup, dva výstupy) se symetrickým rozdělením výkonu (50% na každém výstupu). Má ocelové pouzdro, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a jeho délka je 1 m. Bylo použito vlákno G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem

    135.00 Kč 

    bez DPH

    163.35 Kč 

    s DPH

    1x8 optický splitter se symetrickým rozdělením výkonu. Má ocelové pouzdro, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a jeho délka je 1 m. Bylo použito vlákno G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON, který potřebuje každý operátor. Nabízený

    205.00 Kč 

    bez DPH

    248.05 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:4 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P

    175.00 Kč 

    bez DPH

    211.75 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:32 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2

    990.00 Kč 

    bez DPH

    1 197.90 Kč 

    s DPH

    Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem, 1x32 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základ

    380.00 Kč 

    bez DPH

    459.80 Kč 

    s DPH

    Optický splitter 1x2 (jeden vstup, dva výstupy) se symetrickým rozložením výkonu (50% na každém výstupu). Má obal z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou

    145.00 Kč 

    bez DPH

    175.45 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:8 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2M

    270.00 Kč 

    bez DPH

    326.70 Kč 

    s DPH

    Optický PLC splitter s vlákny 900umm. 1x2 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON potřeb

    100.00 Kč 

    bez DPH

    121.00 Kč 

    s DPH

    Optický PLC splitter s vlákny 900umm. 1x4 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON potřeb

    100.00 Kč 

    bez DPH

    121.00 Kč 

    s DPH

    Optický PLC splitter s vlákny 900umm. 1x16 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON potře

    220.00 Kč 

    bez DPH

    266.20 Kč 

    s DPH

    1x16 optický splitter se symetrickým rozdělením výkonu. Má ocelové pouzdro, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a jeho délka je 1 m. Bylo použito vlákno G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON, který potřebuje každý operátor. Nabízen

    350.00 Kč 

    bez DPH

    423.50 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:16 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2

    470.00 Kč 

    bez DPH

    568.70 Kč 

    s DPH

    Optický splitter 1x4 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON potřebné pro každého operá

    230.00 Kč 

    bez DPH

    278.30 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:2 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2M

    130.00 Kč 

    bez DPH

    157.30 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:4 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2M

    170.00 Kč 

    bez DPH

    205.70 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:64, SM PLC 1m LC/APC Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikající optické charakteristiky - nízk

    2 100.00 Kč 

    bez DPH

    2 541.00 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m nekonektorovaný Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikající optic

    990.00 Kč 

    bez DPH

    1 197.90 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:2 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2M

    140.00 Kč 

    bez DPH

    169.40 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)