0
Košík je prázdný
0

    Aktivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    460 produktů
    23 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    TP-LINK T3700G-28TQ je řízený L3 switch určený k vytvoření vysoce dostupné, škálovatelné a robustní sítě. Switch je vybaven 24 gigabitovými porty RJ-45, 4 combo gigabitovými SFP a až 4 10 Gbit/s SFP+ sloty (2 z výroby na přední straně + 2 pomocí rozšiřují

    38 652.00 Kč 

    bez DPH

    46 768.92 Kč 

    s DPH

    TP-LINK TL-SF1024D patří mezi přepínače pro použití v menších podnicích, kde dokáže zvýšit propustnost síťového provozu a rozšířit celkovou kapacitu sítě. Cenově výhodný 24portový switch TL-SF1024D je vybaven 10/100Mbps porty s Auto MDI/MDI-X funkcí, kter

    903.00 Kč 

    bez DPH

    1 092.63 Kč 

    s DPH

    14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto je šasi vybav

    4 821.00 Kč 

    bez DPH

    5 833.41 Kč 

    s DPH

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Dosah s SFP/ XFP/ SFP p

    4 899.00 Kč 

    bez DPH

    5 927.79 Kč 

    s DPH

    UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu dovést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť bez potřeby zařízení s SFP slotem. Díky kompaktním rozměrům není problém umístit jej pr

    561.00 Kč 

    bez DPH

    678.81 Kč 

    s DPH

    UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balen

    729.00 Kč 

    bez DPH

    882.09 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal

    1 603.00 Kč 

    bez DPH

    1 939.63 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui

    3 308.00 Kč 

    bez DPH

    4 002.68 Kč 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob

    347.00 Kč 

    bez DPH

    419.87 Kč 

    s DPH

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p

    418.00 Kč 

    bez DPH

    505.78 Kč 

    s DPH

    MS105 je 5-portový nemanagovatelý 10/100Mbps switch s velmi malými rozměry a velmi nízkou spotřebou. Switch je vhodný do domácnosti pro rozšíření sítě od které je zapotřebí připojit více zařízení jako jsou např. stolní počítače, tiskárny, IP kamery, smart

    178.00 Kč 

    bez DPH

    215.38 Kč 

    s DPH

    MS108 je 8-portový nemanagovatelý 10/100Mbps switch s velmi malými rozměry a velmi nízkou spotřebou. Switch je vhodný do domácnosti pro rozšíření sítě od které je zapotřebí připojit více zařízení jako jsou např. stolní počítače, tiskárny, IP kamery, smart

    197.00 Kč 

    bez DPH

    238.37 Kč 

    s DPH

    MERCUSYS MS108G je velmi kompaktní nemanagovatelný Gigabitový switch vhodný do domácností či malých kanceláří pro připojení zařízení vyžadující kabelové připojení jako např. kamera, herní konzole, tiskárna, stolní pc a jiné. Switch disponuje 8x 10/100/100

    432.00 Kč 

    bez DPH

    522.72 Kč 

    s DPH

    Netis ST3105C je desktopový velmi jednoduše řešený nemanagovatelný switch černé barvy s výbavou 5x 10/100Mbps portů s podporou autonegace a MDI/MDIX. O správné detekci živých portů se postarají LED diody, který jsou umístěny na horní straně switche. U toh

    121.00 Kč 

    bez DPH

    146.41 Kč 

    s DPH

    EdgeRouter X (ER-X) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X je výkonný router od známého výrobce Ubiquiti z produktové řady EdgeMAX. Je vybaven

    984.00 Kč 

    bez DPH

    1 190.64 Kč 

    s DPH

    EdgeRouter X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X-SFP je výkonný router od známého výrobce Ubiquiti z produktové řady EdgeMAX

    1 470.00 Kč 

    bez DPH

    1 778.70 Kč 

    s DPH

    EdgeRouter 10X je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude, kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter je vybaven celkem 10x Gbit ethernetovými porty, sériovým portem, dostatečně velkou operač

    2 159.00 Kč 

    bez DPH

    2 612.39 Kč 

    s DPH

    EdgeRouter 12 kombinuje vysoký routovací výkon až 3,4 milionů packetů/s, spolehlivost, zabezpečení a pokročilé funkce v cenově dostupném provedení. Výhodou jsou SFP porty pro připojení do optické sítě a podpora PoE In/Out. EdgeRouter 12 má deset Gbit ethe

    4 432.00 Kč 

    bez DPH

    5 362.72 Kč 

    s DPH

    EdgeRouter 12P je vysoce výkonný Gigabitový router s 24V PoE-Out na všech ethernetových portech. Se zvýšeným výkonem oproti předchozí generaci EdgeRouterů dokáže toto zařízení odbavit až 3.4 milionu paketů za vteřinu (platí pro 64B pakety). Výbava rout

    6 066.00 Kč 

    bez DPH

    7 339.86 Kč 

    s DPH

    EdgeRouter 6P je 6portový Gigabitový router s 1 SFP portem. I přes své kompaktní provedení dokáže přenést až 3,4 milionu paketů za sekundu. Průlomový poměr cena / výkon Přes svoji nízkou pořizovací hodnotu je router vybaven mnoha funkcemi díky operačn

    4 518.00 Kč 

    bez DPH

    5 466.78 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...