0
Košík je prázdný
0

    TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

    TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul
     
    Výrobce
    TP-LINK
    Kód
    8239
    Part No.
    TL-SM321B
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    241.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    291.61 Kč
    Záruka
    36 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km při zajištění vysoké rychlosti a stability.

      Upozornění
      WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B - protikus naleznete v souvisejících produktech.

      Technologie WDM umožňuje  obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje  komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.
      Modul je  určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je  napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné  vysunutí z SFP slotu.
      Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A

      Tabulka parametrů:
      Napájení:  3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru
      Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
      Provozní teplota:  0 - 70 °C
      Přenosová rychlost:  1,25 Gbps - 1000Base-BX
      Hmotnost:  0,12 kg
      Vlnová délka:  TX: 1310nm / RX: 1550nm
      Max. délka spoje:  10 km
      Optický kabel:  9/125
      Konektor:  LC

      Tento MiniGBIC je kompatibilní s výrobky MikroTik.

      LEVNĚJŠÍ ALTERNATIVA JE POD KÓDEM 8026! (SPB-7610WCIS)

      Produkt manažer:

      Ondřej Levý,  ondrej.levy@opticord.cz

      Zařazení produktu

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T, je určen pro použití s multireži

      399.00 Kč 

      bez DPH

      482.79 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...