0
Košík je prázdný
0

    SFP

    SFP

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    56 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Technické p

    309.00 Kč 

    bez DPH

    373.89 Kč 

    s DPH

    TP-Link TL-SM321A-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1550/1310nm (Tx/Rx), který se používá pro obousměrné spojení jen po jednom optickém vlákně, umožňuje tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podp

    239.00 Kč 

    bez DPH

    289.19 Kč 

    s DPH

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Pár Single Mode 1.25G SFP modulů

    1 231.00 Kč 

    bez DPH

    1 489.51 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

    519.00 Kč 

    bez DPH

    627.99 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

    519.00 Kč 

    bez DPH

    627.99 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1310n

    693.00 Kč 

    bez DPH

    838.53 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 1,25Gbps Přenosový protokol 1Gbps Ethernet Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1550n

    390.00 Kč 

    bez DPH

    471.90 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

    195.00 Kč 

    bez DPH

    235.95 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

    195.00 Kč 

    bez DPH

    235.95 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

    715.00 Kč 

    bez DPH

    865.15 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplí

    715.00 Kč 

    bez DPH

    865.15 Kč 

    s DPH

    Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplívá že pro obousmě

    1 940.00 Kč 

    bez DPH

    2 347.40 Kč 

    s DPH

    Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populárn

    628.00 Kč 

    bez DPH

    759.88 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 100Mbps Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 20km Kompatibilita CISCO Vlnová délka 1550n

    467.00 Kč 

    bez DPH

    565.07 Kč 

    s DPH

    Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produktů jako např. Cyopti

    647.00 Kč 

    bez DPH

    782.87 Kč 

    s DPH

    Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produktů jako např. Cyopti

    310.00 Kč 

    bez DPH

    375.10 Kč 

    s DPH

    Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produktů jako např. Cyopti

    410.00 Kč 

    bez DPH

    496.10 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produkt

    195.00 Kč 

    bez DPH

    235.95 Kč 

    s DPH

    Formát SFP Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru LC simplex Pro vlákno/ kabel SM Přenosová rychlost 155Mbps (Dual-rate) Přenosový protokol 100Mbps Ethernet Přenosový protokol SDH STM-1 Dosah 10km Kompatibilita CISCO Vlnová délka

    519.00 Kč 

    bez DPH

    627.99 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...