0
Košík je prázdný
0

    UPLINK EPON ONU terminál 101Z 1x GbE 1x SC/PC

    UPLINK EPON ONU terminál 101Z 1x GbE 1x SC/PC
     
    Výrobce
    UPLINK
    Kód
    840101
    Part No.
    UPLINK-EP101Z
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    450.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    544.50 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Terminál EPON ONU je vybavený portem SC/PC a jedním gigabitovým ethernetovým portem. Zařízení může pracovat v režimu bridge a router, podporuje také PPPOE a NAT. Port EPON je kompatibilní s 1000BASE-PX20 a může dosáhnout propustnosti 1,25 Gb/s pro uplink a downlink. Maximální přenosová vzdálenost je 20 km. Použití gigabitového ethernetového portu vám umožní plně využít možnosti optického připojení.

      Nabízený produkt je určen především pro použití v domácnostech a malých kancelářích. Díky plné podpoře režimu bridge může účastník v případě potřeby připojit svůj vlastní router. Díky použití IEEE 802.3 QAM může být terminál vzdáleně spravován z úrovně OLT. Tímto způsobem můžete také upgradovat software zařízení.

      Zařízení nemá možnost konfigurace WAN z úrovně OLT.

      Optical transmission (PON)
      Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1490 nm
      Tx optical power: -1 - 4 dBm
      Sensitivity Rx: -27 dBm
      Optical power saturation: -3 dBm
      Type of connector: SC/UPC
      Optical fiber: 9/125 Singlemode

      Materiál: ABS plast
      Velikost: 110 mm × 70 mm × 30 mm
      Hmotnost: 100 g
      Napájecí zdroj 12 V, 0,5 A je součástí jednotky

      Nejdůležitější vlastnosti:
      - Port EPON SC / PC, šířka pásma 1,25 Gb/s (uplink a downlink)
      - gigabitový ethernetový port
      - dosah přenosu optických vláken až 20 km
      - funkce router a bridge
      - PPPOE a NAT
      - vzdálená správa od OLT (také přes SNMP a Telnet)
      - vzdálená aktualizace softwaru


      Produkt manažer:

      Ondřej Levý,  ondrej.levy@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...