0
Košík je prázdný
0

    PLC Splitter MiniSteel box s konektory SC/APC 1:2, 1m

    PLC Splitter MiniSteel box s konektory SC/APC 1:2, 1m
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    2340
    Part No.
    859558902340
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    135.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    163.35 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      1x2 optický splitter (jeden vstup, dva výstupy) se symetrickým rozdělením výkonu (50% na každém výstupu).
      Má ocelové pouzdro, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a jeho délka je 1 m. Bylo použito vlákno G.657.A1.
      Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON, který potřebuje každý operátor. Nabízený produkt má konektory SC / APC.


      Produkt manažer:

      René Martiník,  +420 773 678 455,  rene@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      23.00 Kč 

      bez DPH

      27.83 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      14.00 Kč 

      bez DPH

      16.94 Kč 

      s DPH

      Nabízeným produktem je modulární rozvaděč PLC přizpůsobený standardu 19 "Rack. Jedná se o inovativní řešení, které výrazně usnadňuje montáž a přístup k optickým rozbočovačům. Kryt je vysoký 4U, má 16 míst pro rozbočovače kazet PLC. Sada obsahuje 4 držáky

      910.00 Kč 

      bez DPH

      1 101.10 Kč 

      s DPH

      Nabízeným produktem je modulární rozvaděč PLC přizpůsobený standardu 19 "Rack. Jedná se o inovativní řešení, které výrazně usnadňuje montáž a přístup k optickým rozbočovačům. Kryt je vysoký 1,5 U, má 6 míst pro rozdělovače kazet PLC. Šrouby pro montáž do

      295.00 Kč 

      bez DPH

      356.95 Kč 

      s DPH

      Nabízeným produktem je modulární rozvaděč PLC přizpůsobený standardu 19 "Rack. Jedná se o inovativní řešení, které výrazně usnadňuje montáž a přístup k optickým rozbočovačům. Kryt je vysoký 1 U, má 3 místa pro rozdělovače kazet PLC. Šrouby pro montáž do s

      260.00 Kč 

      bez DPH

      314.60 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...