0
Košík je prázdný
0

    PLC Splitter ABS BOX 1:16 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m SC/APC, GPON, G.657A2

    PLC Splitter ABS BOX 1:16 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m SC/APC, GPON, G.657A2
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    2323
    Part No.
    859558902323
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    766.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    926.86 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický rozbočovač 1:16 1260 - 1650 nm,SM PLC 2m  SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou  ve skutečnosti zelené)

      Planar Lightwave Circuit Splitter  = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikající optické charakteristiky - nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van  .Pro pasivní optické sítě (EPON, BPON, GPON, atd.) pro připojení Jsou v souladu s Telcordia GR-1209-core, Telcordia GR-1221-core, YD/T1117-2001 a normám RoHS .

      Planární odbočnice resp. PLC splittery OCC lze charakterizovat jako uniformní, širokopásmové výkonové splittery s vynikajícími přenosovými parametry, zejména pokud jde o uniformitu vložného útlumu všech kanálů v rozsahu celého přenosového spektra od 1260 do 1650 nm. Celková hodnota vložného útlumu splitterů OCC  přesahuje teoretické hodnoty jen minimálně, a to od 0,5 dB (pro splitter 1x2) do 2,5 dB (pro splitter 1x128, tzn. celkem 7násobné dělení energie vstupního signálu na polovinu).

      OCC PLC splittery jsou nejlepší volbou pro rozmanité aplikace z oblasti telekomunikační a sensorové techniky. Založené na technologii planárních vlnovodů PLC, splittery OCC představují optimální poměr mezi výkonem, rozměry a cenou.    
      Aplikace:

          Mohou být široce používány pro FTTx
          Pasivní optická síť (OPN)
          Kabelová televize sítě (CATV)
          Další optický signál rozbočovač systém

      Standardní plnění:

          Telcordia GR-1209-CORE
          Telcordia GR-1221-CORE
          YD/T1117-2001

      http://www.foc-fo.de/data/Koppler/Telcordia_1221_Overview.pdf

      Produkt manažer:

      Ing. Petr Mikula,  petr@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      23.00 Kč 

      bez DPH

      27.83 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      14.00 Kč 

      bez DPH

      16.94 Kč 

      s DPH

      Nabízeným produktem je modulární rozvaděč PLC přizpůsobený standardu 19 "Rack. Jedná se o inovativní řešení, které výrazně usnadňuje montáž a přístup k optickým rozbočovačům. Kryt je vysoký 4U, má 16 míst pro rozbočovače kazet PLC. Sada obsahuje 4 držáky

      910.00 Kč 

      bez DPH

      1 101.10 Kč 

      s DPH

      Nabízeným produktem je modulární rozvaděč PLC přizpůsobený standardu 19 "Rack. Jedná se o inovativní řešení, které výrazně usnadňuje montáž a přístup k optickým rozbočovačům. Kryt je vysoký 1,5 U, má 6 míst pro rozdělovače kazet PLC. Šrouby pro montáž do

      295.00 Kč 

      bez DPH

      356.95 Kč 

      s DPH

      Nabízeným produktem je modulární rozvaděč PLC přizpůsobený standardu 19 "Rack. Jedná se o inovativní řešení, které výrazně usnadňuje montáž a přístup k optickým rozbočovačům. Kryt je vysoký 1 U, má 3 místa pro rozdělovače kazet PLC. Šrouby pro montáž do s

      215.00 Kč 

      bez DPH

      260.15 Kč 

      s DPH

      ILUSTRAČNÍ OBRÁZKY, NEOBSAHUJE SPITTER ANI SPOJKY. SPLITTER s konektory SC / Simplex v krytu stojanu se používá k rozdělení optické energie v přenášené optické cestě. Kryt je vybaven 2 sekcí, 16 porty pro adaptéry SC / Duplex a jedním portem pro adap

      720.00 Kč 

      bez DPH

      871.20 Kč 

      s DPH

      ILUSTRAČNÍ OBRÁZKY, NEOBSAHUJE SPITTER ANI SPOJKY. SPLITTER s konektory SC / Simplex v krytu stojanu se používá k rozdělení optické energie v přenášené optické cestě. Pouzdro je vybaveno 2 sekcemi, 32 porty pro adaptéry SC / Duplex a jedním portem pro

      720.00 Kč 

      bez DPH

      871.20 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...