0
Košík je prázdný
0

    Trubičková Ochrana Optického svaru 61mm Premium OPTIX Transparent 100 Ks

    Trubičková Ochrana Optického svaru 61mm Premium OPTIX Transparent 100 Ks
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    35892
    Part No.
    859558935892
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    506.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    612.26 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Ochrana sváru optického vlákna délky 61 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna.

      Vyrobeno v EU

      •¨Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm
      • Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm
      • Průměr výztužného drátu: 1 mm
      • Minimální teplota smršťování: 110 ° C ¨
      • Maximální doba smršťování: 60 sekund
      • Standardní barva: Průhledná
      • Výrobek splňuje následující normy: UL224, MIL-I-23053, GR-1380-CORE
      • Výrobek splňuje požadavky směrnice EU RoHS
      • Balení: v pytlích po 100 ks

      Produkt manažer:

      Jan Krayzel,  606095071,  jan@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna:   SM, 9/125, OS2, G.657A2 Konektory:

      241.50 Kč 

      bez DPH

      292.22 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      345.00 Kč 

      bez DPH

      417.45 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      24.15 Kč 

      bez DPH

      29.22 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna:SM, 9/125, OS2, G.657B3 Konektory:SC Broušení:APC <p

      320.00 Kč 

      bez DPH

      387.20 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      33.35 Kč 

      bez DPH

      40.35 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      26.45 Kč 

      bez DPH

      32.00 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: ST Broušení:

      42.55 Kč 

      bez DPH

      51.49 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: ST Broušení:

      43.70 Kč 

      bez DPH

      52.88 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      23.00 Kč 

      bez DPH

      27.83 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      25.30 Kč 

      bez DPH

      30.61 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      42.55 Kč 

      bez DPH

      51.49 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      297.85 Kč 

      bez DPH

      360.40 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      40.25 Kč 

      bez DPH

      48.70 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      316.25 Kč 

      bez DPH

      382.66 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      379.50 Kč 

      bez DPH

      459.20 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      36.80 Kč 

      bez DPH

      44.53 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      28.75 Kč 

      bez DPH

      34.79 Kč 

      s DPH

      - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči- koncovka LC/APC- singlemode 09/125- délka 2m

      13.00 Kč 

      bez DPH

      15.73 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      35.00 Kč 

      bez DPH

      42.35 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      33.35 Kč 

      bez DPH

      40.35 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      374.00 Kč 

      bez DPH

      452.54 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      445.28 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      360.00 Kč 

      bez DPH

      435.60 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

      155.25 Kč 

      bez DPH

      187.85 Kč 

      s DPH

      Značkový výrobek vyráběný z komponentů Huber+Suhner AG, Švýcarsko, který je doporučovaný pro použití v páteřních sítích, WDM systémech a v sítích, kde je vyžadována vysoká kvalita přenosu. Výrobek je možné objednat v individuálním provedení (typ vlákn

      293.00 Kč 

      bez DPH

      354.53 Kč 

      s DPH

      POSLEDNÍCH 14KS ZA TUTO CENU &nbsp; Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Kone

      94.00 Kč 

      bez DPH

      113.74 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

      2 297.00 Kč 

      bez DPH

      2 779.37 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

      1 667.50 Kč 

      bez DPH

      2 017.68 Kč 

      s DPH

      Konektor optický SPLICE-ON, SC-APC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

      80.50 Kč 

      bez DPH

      97.41 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: FC Broušení:

      52.90 Kč 

      bez DPH

      64.01 Kč 

      s DPH

      46.00 Kč 

      bez DPH

      55.66 Kč 

      s DPH

      Plastová optická kazeta VČETNĚ 2 HŘEBÍNKŮ A PRŮHLEDNÉHO KRYTU. Rozměry: 140mm x 100mm.

      63.25 Kč 

      bez DPH

      76.53 Kč 

      s DPH

      Rozměry (mm): 200/290 (d) x 120 (š) x 25 (v)

      146.05 Kč 

      bez DPH

      176.72 Kč 

      s DPH

      Optická kazeta disponuje unikátním systémem pro vedení vláken jak ve vnitřní části, tak i na vnější části po jejím obvodu. Součástí optické kazety jsou dva dvoupatrové hřebínky, které společně pojmou kapacitu až 24 ochran svárů. Uchycení a konstrukční řeš

      148.35 Kč 

      bez DPH

      179.50 Kč 

      s DPH

      Novinka

       

      Kazeta pro uchycení optického svaru 24 90x220mm

      86.25 Kč 

      bez DPH

      104.36 Kč 

      s DPH

      K7-1-PAS pro 12 vláken Spojovací kazety Evolution a spojky BPEO jsou novou generací pro přenos, vedení a FTTH aplikace optických kabelů. Spojovací kazeta umožňuje jednoduché ukládání a ochranu optických vláken a začlenit pasivní prvky do spojky. Spojov

      131.10 Kč 

      bez DPH

      158.63 Kč 

      s DPH

      Kazeta pro uchycení optického sváru, včetně dvou hřebínků pro 2x 6 svárů a pevným, neprůhledným víčkem..

      64.40 Kč 

      bez DPH

      77.92 Kč 

      s DPH