0
Košík je prázdný
0

    OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné

    OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné
    Nejlepší cena

    Nejlepší cena

    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    20133
    Part No.
    859558920133
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    210.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    254.10 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči

       

      Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

      Konektory: SC

      Broušení: APC

      Barva: 12ks rozdílných barev

      Armorování: NE

      Plášť: LSZH

      Délka: 2m

      Sekundární ochrana:těsná

       

      Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

      Produkt manažer:

      Ing. Petr Mikula,  petr@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související dokumenty

      Související produkty

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      14.00 Kč 

      bez DPH

      16.94 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      24.00 Kč 

      bez DPH

      29.04 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      17.00 Kč 

      bez DPH

      20.57 Kč 

      s DPH

      Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Výrobeno v EU • Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm • Průměr výztužného drátu: 1 mm • M

      440.00 Kč 

      bez DPH

      532.40 Kč 

      s DPH

      Ochrana sváru optického vlákna délky 405mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU •¨Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm • Průměr výztužného drátu: 1 mm • M

      440.00 Kč 

      bez DPH

      532.40 Kč 

      s DPH

      Ochrana sváru optického vlákna délky 61 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU •¨Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm • Průměr výztužného drátu: 1 mm • M

      440.00 Kč 

      bez DPH

      532.40 Kč 

      s DPH

      Ochrana sváru optického vlákna délky 45mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU • Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm • Průměr výztužného drátu: 1 mm • Mi

      54.00 Kč 

      bez DPH

      65.34 Kč 

      s DPH

      Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen ocelový drát průměr 0,75mm zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná tru

      1.50 Kč 

      bez DPH

      1.82 Kč 

      s DPH

      Optický PLC splitter s vlákny 900umm. 1x2 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON potřeb

      100.00 Kč 

      bez DPH

      121.00 Kč 

      s DPH

      Optický PLC splitter s vlákny 900umm. 1x4 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON potřeb

      100.00 Kč 

      bez DPH

      121.00 Kč 

      s DPH

      Optický PLC splitter s vlákny 900umm. 1x8 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON potřeb

      120.00 Kč 

      bez DPH

      145.20 Kč 

      s DPH

      Optický PLC splitter s vlákny 900umm. 1x16 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základním prvkem sítě PON potře

      220.00 Kč 

      bez DPH

      266.20 Kč 

      s DPH

      Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem, 1x32 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základ

      340.00 Kč 

      bez DPH

      411.40 Kč 

      s DPH

      Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem, 1x64 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou základ

      1 100.00 Kč 

      bez DPH

      1 331.00 Kč 

      s DPH

      Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem, 1x128 se symetrickým rozložením výkonu. Má skříň z ocelového boxu, vnější průměr kabelu je 0,9 mm a délka 1 m. Používá se jednovidové vlákno typu G.657.A1. Symetrické rozbočovače jsou zákla

      2 970.00 Kč 

      bez DPH

      3 593.70 Kč 

      s DPH

      Uvnitř vany jsou na trnu umístněny 2 kazety s držáky ochran svárů každá pro 12 svárů - celkem 24 pro svárů, držák k uchycení tahového prvku kabelu. - Výška 2U - Přívod kabelu: 4x přímý kabelový vstup s průchodekama -výsuv na ložiskových lyžinách

      1 209.00 Kč 

      bez DPH

      1 462.89 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...