0
Košík je prázdný
0

    Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

    OPTIX LC/APC Optický pigtail 09/125 1m 12ks barevné G657A

    OPTIX LC/APC Optický pigtail 09/125 1m 12ks barevné G657A
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    2026
    Part No.
    859558902026

      Podrobnosti o produktu

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči

       

      Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

      Konektory: LC

      Broušení: APC

      Barva: 12ks rozdílných barev

      Armorování: NE

      Plášť: LSZH

      Délka: 1m

      Sekundární ochrana:polotěsná

       

      Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

      Produkt manažer:

      Ing. Petr Mikula,  petr@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související dokumenty

      Související produkty

      Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Výrobeno v EU • Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm • Průměr výztužného drátu: 1 mm • M

      440.00 Kč 

      bez DPH

      532.40 Kč 

      s DPH

      Ochrana sváru optického vlákna délky 405mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU •¨Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm • Průměr výztužného drátu: 1 mm • M

      440.00 Kč 

      bez DPH

      532.40 Kč 

      s DPH

      Ochrana sváru optického vlákna délky 61 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU •¨Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm • Průměr výztužného drátu: 1 mm • M

      440.00 Kč 

      bez DPH

      532.40 Kč 

      s DPH

      Ochrana sváru optického vlákna délky 45mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU • Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm • Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm • Průměr výztužného drátu: 1 mm • Mi

      54.00 Kč 

      bez DPH

      65.34 Kč 

      s DPH

      Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen ocelový drát průměr 0,75mm zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná tru

      1.50 Kč 

      bez DPH

      1.82 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      32.00 Kč 

      bez DPH

      38.72 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      44.00 Kč 

      bez DPH

      53.24 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...