0
Košík je prázdný
0

    Optické rozvaděče

    Optické rozvaděče

    Optické vlákno je skleněné nebo plastové vlákno, které prostřednictvím světla přenáší signály ve směru své podélné osy. Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a při vyšších přenosových rychlostech dat než jiné formy komunikace. Vlákna se používají místo kovových vodičů, protože signály jsou přenášeny s menší ztrátou a zároveň jsou vlákna imunní vůči elektromagnetickému rušení.

    Další podkategorie Optické rozvaděče

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    36 produktů
    2 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    Optický box 8C na DIN lištu 8xSC Simplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 8 SC simplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává

    341.55 Kč 

    bez DPH

    413.28 Kč 

    s DPH

    - Rozměr: 300x235x100 mm - Váha 1.2 kg - Materiál: PC+ABS - Barva: Šedá - portů na spojky: 24 - portů na sváry : 24 - Stupeň ochrany: IP65

    1 023.50 Kč 

    bez DPH

    1 238.44 Kč 

    s DPH

    Optický plechový rozvaděč, 1x zámek. Konstrukce: pro max. 24 ks SC simplex spojek. Barva: šedá Krytí IP65 (vnější prostředí) Obsahuje: 1x optická kazeta pro 24 svárů, kotvící šrouby smršťovací trubičky 6x vstup pro optický kabel. 24x o

    1 092.50 Kč 

    bez DPH

    1 321.93 Kč 

    s DPH

    253.00 Kč 

    bez DPH

    306.13 Kč 

    s DPH

    Optický plechový rozvaděč, 1x zámek. Konstrukce: pro max. 48 ks SC simplex spojek. Barva: šedá Krytí IP65 (vnější prostředí) Obsahuje: 2x optická kazeta pro 24 svárů, kotvící šrouby smršťovací trubičky 8x vstup pro optický kabel. 48x o

    1 437.50 Kč 

    bez DPH

    1 739.38 Kč 

    s DPH

    Optický plechový rozvaděč, 1x zámek. Konstrukce: pro max. 96 ks SC simplex spojek. Barva: šedá Krytí IP65 Obsahuje: 4x optická kazeta pro 24 svárů, kotvící šrouby smršťovací trubičky 8x vstup pro optický kabel. 96x ochrana svárů 60mm

    2 127.50 Kč 

    bez DPH

    2 574.28 Kč 

    s DPH

    Optický plechový rozvaděč, dvoukřídlé dveře, 1x zámek. Konstrukce: pro max. 48 ks SC simplex spojek. Barva: šedá Krytí IP20 (vnitřní prostředí) Obsahuje: 2x optická kazeta pro 24 svárů, kotvící šrouby smršťovací trubičky 8x vstup pro op

    1 739.95 Kč 

    bez DPH

    2 105.34 Kč 

    s DPH

    Do kazety lze umístit splitter PLC 1x16. Montáž je velmi jednoduchá - štípačka je umístěna uvnitř krabice, špičky s adaptéry jsou vpředu umístěny na správná místa.

    82.23 Kč 

    bez DPH

    99.49 Kč 

    s DPH

    Optický plechový rozvaděč, dvoukřídlé dveře, 21x zámek. Konstrukce: pro max. 24 vláken Barva: šedá Krytí IP20 (vnitřní prostředí) Obsahuje: 2x optická kazeta pro 12 svárů, kotvící šrouby smršťovací trubičky 4x vstup pro optický kabel. 24

    838.35 Kč 

    bez DPH

    1 014.40 Kč 

    s DPH

    Optický box na DIN lištu pro 6x ST Simplex spojek Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 ST simplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává se se 2

    341.55 Kč 

    bez DPH

    413.28 Kč 

    s DPH

    Optický splitter s konektory SC / APC s dělením optického signálu 1:16 Specifikace: • Rozdělení optického signálu: 1:16 • Konektory: 1xSC / APC simplexní vstup, 16xSC / APC simplexní výstupy • Vlákna: G.657A • Provozní rozsah: 1260-1650 nm • Max

    822.25 Kč 

    bez DPH

    994.92 Kč 

    s DPH

    Optický box do pilířového sloupku je vybavený 2 vstupy pro hlavní kabely a 16 výstupními otvory. Sada obsahuje speciální těsnící gumy, které navíc chrání kabely vycházející ze spoje. Uvnitř jsou 3 otočné spojky. Box má vestavěnou kazetu pro 16 simplexn

    1 092.50 Kč 

    bez DPH

    1 321.93 Kč 

    s DPH

    Držák pro montáž optického boxu do pilířového sloupku. Výrobek je vyroben z hliníku, sada obsahuje příslušné šrouby.

    138.00 Kč 

    bez DPH

    166.98 Kč 

    s DPH

    Malá optická rozvodná skříň pro výstavbu FTTH sítě. Krabice má tři vstupy pro hlavní kabel zajištěné pryžovými průchodkami a 8 výstupních otvorů uzavřených odporem přiloženými pružnými silikonovými zátkami, kterými jsou vedeny zákaznické kabely. Do

    425.00 Kč 

    bez DPH

    514.25 Kč 

    s DPH

    Optický FTTH venkovní rozvaděč Ve spodní části jsou 2 otvory pro přívod kabelu o maximálním průměru 17mm. Obsahuje čelo pro 12x - SC simplex spojek - LC duplex spojek - E2000 simplex spojek 1x kazetu pro 12 svárů 2x průchodku Velikost:

    784.30 Kč 

    bez DPH

    949.00 Kč 

    s DPH

    Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se zámkem, vybavený čelem pro 24x ST a 2x optickou kazetou, včetně hřebínků pro 4x6 svárů. Hlavní vlastnosti: Pro 24 simplex ST spojek Panel pro spojky je vyjímatelný Dodávka s 2 kazetami, každá pro 12 opti

    801.55 Kč 

    bez DPH

    969.88 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se zámkem, vybavený čelem pro 24x SC a 2x optickou kazetou, včetně hřebínků pro 4x6 svárů. Hlavní vlastnosti: Pro 24 simplex SC spojek Panel pro spojky je vyjímatelný Dodávka s 2 kazetami, ka

    598.00 Kč 

    bez DPH

    723.58 Kč 

    s DPH

    Optický plechový rozvaděč, dvoukřídlé dveře, 21x zámek. Konstrukce: pro max. 24 ks SC simplex spojek. Barva: šedá Krytí IP20 (vnitřní prostředí) Obsahuje: 2x optická kazeta pro 12 svárů, kotvící šrouby smršťovací trubičky 4x vstup pro o

    1 258.10 Kč 

    bez DPH

    1 522.30 Kč 

    s DPH

    Optický box 12C DIN 6xSCDuplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 SC duplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává se se 2 ka

    341.55 Kč 

    bez DPH

    413.28 Kč 

    s DPH

    Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hlavního vedení, 4 výstupní porty. Výstupní porty lze osadit adaptéry pro SC a duplexní LC a součástí je adaptér pro pigtail kabely (6 otvorů, 3mm prů

    253.00 Kč 

    bez DPH

    306.13 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)