0
Košík je prázdný
0

    FTTH Box malý, 8xSC, LC, E2000, plast

    FTTH Box malý, 8xSC, LC, E2000, plast
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    3567
    Part No.
    859558983567
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    669.30 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    809.85 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      FTTH Box vhodný k:
      - provaření optických kabelů
      - vyvedení 8 vláken na SC simplex, LC duplex nebo E2000 simplex spojky.

      - vyrobeno z kvalitního plastu odolávajícího UV záření
      - pro 8 SC simplex spojek
      - odolnost IP65
      - možnost montáže na zeď i sloup
      - 2x vstup
      - 9x výstup
      - osazeno kazetou

      Rozměry:
      240x195x66mm

      Na zadní staně příprava pro uchycení na sloup např. systémem Bandimex.

      Produkt manažer:

      Karolina Fetterová,  prodej@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      23.00 Kč 

      bez DPH

      27.83 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      26.45 Kč 

      bez DPH

      32.00 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      40.25 Kč 

      bez DPH

      48.70 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      33.35 Kč 

      bez DPH

      40.35 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

      155.25 Kč 

      bez DPH

      187.85 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      14.95 Kč 

      bez DPH

      18.09 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      16.10 Kč 

      bez DPH

      19.48 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      161.00 Kč 

      bez DPH

      194.81 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      25.30 Kč 

      bez DPH

      30.61 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      44.53 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      26.00 Kč 

      bez DPH

      31.46 Kč 

      s DPH