0
Košík je prázdný
0

    Optický venkovní rozvaděč pro 12xSC simplex

    Optický venkovní rozvaděč pro 12xSC simplex
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    3510
    Part No.
    859558983510
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    682.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    825.22 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Optický FTTH venkovní rozvaděč

      Ve spodní části jsou 2 otvory pro přívod kabelu o maximálním průměru 17mm.

      Obsahuje čelo pro 12x
      - SC simplex spojek
      - LC duplex spojek
      - E2000 simplex spojek

      1x kazetu pro 12 svárů
      2x průchodku

      Velikost:
      šířka: 220mm
      výška: 250mm
      hloubka: 70mm

      Materiál: ocel

      Produkt manažer:

      Ing. Petr Mikula,  petr@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      14.00 Kč 

      bez DPH

      16.94 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      13.00 Kč 

      bez DPH

      15.73 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      140.00 Kč 

      bez DPH

      169.40 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      28.00 Kč 

      bez DPH

      33.88 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      32.00 Kč 

      bez DPH

      38.72 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      22.00 Kč 

      bez DPH

      26.62 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      23.00 Kč 

      bez DPH

      27.83 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

      135.00 Kč 

      bez DPH

      163.35 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      29.00 Kč 

      bez DPH

      35.09 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...