0
Košík je prázdný
0

    N - PLC Splitter ABS BOX 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m LC/APC - LC/PC, GPON, G.657A2

    N - PLC Splitter ABS BOX 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m LC/APC - LC/PC, GPON, G.657A2

    Výprodej

    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    23252
    Part No.
    859558923255
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    1 920.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    2 323.20 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      N - PLC Splitter ABS BOX 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m LC/APC - LC/PC, GPON, G.657A2

      Produkt manažer:

      Karolina Fetterová,  prodej@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse