0
Košík je prázdný
0

    Splittery

    Splittery

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    4 produkty
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Optický rozbočovač 1:4 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m nekonektorovaný Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikající optické c

    99.00 Kč 

    bez DPH

    119.79 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:8 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m nekonektorovaný Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikající optické

    109.00 Kč 

    bez DPH

    131.89 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:16 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2

    377.00 Kč 

    bez DPH

    456.17 Kč 

    s DPH

    N - PLC Splitter ABS BOX 1:64 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m LC/APC - LC/PC, GPON, G.657A2

    1 920.00 Kč 

    bez DPH

    2 323.20 Kč 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)