0
Košík je prázdný
0

    TP-Link TL-MC1400 - 14-Slotové šasi pro media konvertory

    TP-Link TL-MC1400 - 14-Slotové šasi pro media konvertory
     

    -3%

    Výrobce
    TP-LINK
    Kód
    83722
    Part No.
    TL-MC1400
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    4 821.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    5 833.41 Kč
    Záruka
    36 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto je šasi vybaveno volitelným redundantním napájecím zdrojem a funkcí výměny za provozu, které umožňují instalaci/odebrání konvertoru/napájecího zdroje bez vypnutí napájení šasi. Navíc pro stabilizaci provozního výkonu a prodloužení životnosti jsou uvnitř instalovány dva chladicí větráky. Společně s řadou MC média konvertorů Gigabit/Fast Ethernet představuje zařízení TL-MC1400 ideální řešení pro vaši síť média konvertorů.

      *U média konvertorů TP-LINK zařízení TL-MC1400 podporuje pouze TL-MCXXX verze 2.0, ne verze 1.0.

      Technické parametry:
      Fyzické charakteristiky
      Počet "U" pozic:   2
      Provozní teplota [°C]:   0 až 40
      Ventilátory:   2
      Hloubka [mm]:   358
      Šířka [mm]:   482
      Výška [mm]:   86

      Napájení
      Vstupní napětí [V]:   230V AC
      Výstupní napětí [V]:   9,5
      Výstupní proud [A]:   9,5

      Produkt manažer:

      Ondřej Levý,  +420 739 598 675,  ondrej.levy@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na pol

      520.00 Kč 

      bez DPH

      629.20 Kč 

      s DPH

      MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na pol

      520.00 Kč 

      bez DPH

      629.20 Kč 

      s DPH

      MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití se singlemode

      609.00 Kč 

      bez DPH

      736.89 Kč 

      s DPH

      MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, je ur

      725.00 Kč 

      bez DPH

      877.25 Kč 

      s DPH

      MC100CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC100CM, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s multimode op

      609.00 Kč 

      bez DPH

      736.89 Kč 

      s DPH

      MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T, je určen pro použití s mul

      725.00 Kč 

      bez DPH

      877.25 Kč 

      s DPH

      MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T, je určen pro použití s multireži

      399.00 Kč 

      bez DPH

      482.79 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...