0
Košík je prázdný
0

    TP-Link T1600G-28PS(TL-SG2424P) JetStream PoE Switch, 24x GLAN, 4x SFP, 215W

    TP-Link T1600G-28PS(TL-SG2424P) JetStream PoE Switch, 24x GLAN, 4x SFP, 215W
     

    -2%

    Výrobce
    TP-LINK
    Kód
    8228
    Part No.
    T1600G-28PS(TL-SG2424P)
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    7 027.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    8 502.67 Kč
    Záruka
    36 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      T1600G-28PS poskytuje 24x 10/100/1000Mbit/s portů RJ45, které podporují standard 802.3at/af PoE s celkovým výkonem až 192W. To je dostatečně silné a flexibilní pro rozmístění bezdrátových access pointů nebo IP síťových bezpečnostních kamer. Switch je také vybaven 4x gigabitovými SFP sloty, které rozšiřují přizpůsobivost vaší sítě. Dále poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2+, jako je statické směrování, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni a užitečné bezpečnostní strategie.

      Statické směrování pomáhá v interní komunikaci k efektivnějšímu využívání síťových zdrojů. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. 802.1X a Radius Authentication dovolují, aby byl síťový klient ověřen přes externí Radius server. Funkce Quality of Service (QoS, L2 a L4) nabízí rozšířené schopnosti řízení provozu pro plynulejší a rychlejší přesun vašich dat. Navíc snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s SNMP, RMON a Dual Image zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Se všemi těmito pokročilými funkcemi je gigabitový inteligentní PoE switch Jetstream T1600-28PS ideální volbou projekty nebo obchodní sítě, které potřebují funkci PoE.

      TECHNICKÁ SPECIFIKACE
      Standards and Protocols

      IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
      Interfaces

      24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      4 Gigabit SFP Slots
      Network Media

      10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
      1000BASE-X: MMF, SMF
      Fan Quantity

      2
      Power Supply

      100~240VAC, 50/60Hz
      Power Consumption

      Maximum (PoE on): 264.8W (220V/50Hz)
      Maximum (PoE off): 28.2W (220V/50Hz)
      PoE+ Ports(RJ45)

      Standard: 802.3at/af compliant
      PoE+ Ports: 24 Ports
      Power Supply: 192W
      Dimensions ( W x D x H )

      (440 * 220 * 44 mm)
      PERFORMANCE
      Bandwidth/Backplane

      56Gbps
      Packet Forwarding Rate

      41.7Mpps
      MAC Address Table

      16K
      Jumbo Frame

      9KB
      SOFTWARE FEATURES
      Quality of Service

      Support 802.1p CoS/DSCP priority
      Support 8 priority queues
      Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
      Port/Flow- based Rate Limiting
      Voice VLAN
      L2 and L2+ Features

      Static Routing
      IGMP Snooping V1/V2/V3
      802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
      Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
      LLDP, LLDP-MED
      BPDU Filtering/Guard
      TC/Root Protect
      Loopback detection
      802.3x Flow Control
      VLAN

      Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
      MAC/Protocol-based VLAN
      Access Control List

      L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
      Security

      Port Security
      IP-MAC-Port Binding
      ARP Inspection
      DHCP Snooping
      802.1x and Radius Authentication
      SSH v1/v2
      SSL v3/TLSv1
      Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
      IPv6

      Dual IPv4/IPv6 stack
      Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
      IPv6 neighbor discovery (ND)
      Path maximum transmission unit (MTU) discovery
      Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
      TCPv6/UDPv6
      IPv6 Applications

      DHCPv6 Client
      Ping6
      Tracert6
      Telnet (v6)
      IPv6 SNMP
      IPv6 SSH
      IPv6 SSL
      Http/Https
      IPv6 TFTP
      Management

      Web-based GUI and CLI management
      SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
      TP-LINK private MIBs
      RMON (1, 2, 3, 9 groups)
      CPU Monitoring
      Port Mirroring
      Firmware Upgrade: TFTP & Web
      System Diagnose: VCT
      SYSLOG & Public MIBS
      Dual Image
      OTHERS
      Certification

      CE, FCC, RoHS
      Package Contents

      T1600G-28PS
      Power Cord
      Installation Guide
      Resource CD
      Rackmount Kit
      Rubber Feet
      System Requirements

      Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
      Environment

      Operating Temperature: 0°C~40°C
      Storage Temperature: -40°C~70°C
      Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing

      Obsah balení:
      Zařízení
      Napájecí kabel
      Úchyty do racku

      Produkt manažer:

      Ondřej Levý,  ondrej.levy@opticord.cz

      Zařazení produktu

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310nm. Napájení modulu je prostře

      298.00 Kč 

      bez DPH

      360.58 Kč 

      s DPH

      MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm. Napájení modulu je

      298.00 Kč 

      bez DPH

      360.58 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...