0
Košík je prázdný
0

    PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV

    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    5702
    Part No.
    859558905702
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    16 500.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    19 965.00 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      OTDR pro servisní měření a analýzu SM optických spojů.

      Umožňuje také měření délky a útlumu celého spoje, vzdálenosti a útlumu mezi dvěma body, lokalizaci poruch a další měření.

      Možnost uložit a vytisknout výsledky měření v grafu nebo Event Map. Přenášení dat mezi OTDR a PC přes MicroUSB.

      - Lehké a kompaktní provedení vhodné pro servisní práce
      - Měření na standardních vlnových délkách singlemode 1310 a 1550nm
      - Dynamický rozsah 24/22 dB
      - až 12 hodin provozní čas
      - Rozhraní: 1x RJ45,1x MicroUSB, 1x SD karta
      - Rozměry: 170 x 80 x 37 mm (Délka x Šířka x Výška)
      - Konektor FC/PC + SC/PC
      - Hmotnost testeru : 0,354kg
      - Balení obsahuje: hlavní jednotku, napájecí adaptér, lithium baterie, FC adaptér, SC adaptér, USB kabel, certifikát s kalibrací, uživatelskou příručku, CD s manuálem a softwarem, přenosnou brašnu, sada čistících ubrousků


      Model: FF-980REV                
      Vlnové délky: 1310 a 1550nm
      Dynamický rozsah: 24/22dB      
      Testovací rozsah: 3m to 64km

      9 funkcí v 1 zařízení

      1)  OTDR
      2)  EVENT MAP (EXFO)
          - zobrazení trasy, počet konektorů na trase a útlumy
      3)  Optical Light Source
          - zdroj světla
      4)  Optical Power Meter
          - Power Meter
      5)  Visual Fault Locator (VFL)
          - laserové pero
      6)  RJ45 Ethernet Cable Sequence
          - správné zapojení Ethernetových kabelů (konektorů RJ45)
      7)  Ethernet Cable Distance
          - Délka Ethernetového kabelu
      8)  Ethernet Cable Tracker
         - Ethernetový kabelový sledovač
      9)  LED Light

      Produkt manažer:

      Ing. Petr Mikula,  petr@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...