0
Košík je prázdný
0

    OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 0,25m OM4 Duplex

    OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 0,25m OM4 Duplex
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    09489
    Part No.
    8595589809489
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    146.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    176.66 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      OPTIX LC-SC Optický patch cord  50/125 0,25m OM4 Duplex

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...