0
Košík je prázdný
0

    OPTIX Hybrid patchcord SC/APC-LC 09/125 90m Duplex G.657A OUTDOOR with 2x1,5mm CU pair

    OPTIX Hybrid patchcord SC/APC-LC 09/125 90m Duplex G.657A OUTDOOR with 2x1,5mm CU pair
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    08765
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    8 760.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    10 599.60 Kč
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Propojovací kabely s LC konektory zaplášťěné v jednom svazku s párem vodičů 1,5mm.

      Patchcord je určen pro vnitřní i venkovní použití.

      Kabel obsahuje krom optické propojovací šňůry dva izolované napájecí vodiče, které jsou určené pro dálkové napájení vzdáleného zařízení.
      Napájecí vodiče jsou na straně antény pomocí rozdělovací smrštitelné koncovky vyděleny ze společného plášťě. Jsou dodatečně chráněny a ukončeny dutinkami.

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...