0
Košík je prázdný
0

    OPTIX Hybrid patchcord LC-LC 09/125 10m Duplex G.657A OUTDOOR with 2x1,5mm CU pair

    OPTIX Hybrid patchcord LC-LC 09/125 10m Duplex G.657A OUTDOOR with 2x1,5mm CU pair
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    0882
    Part No.
    859558900882
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    545.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    659.45 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Propojovací kabely s LC konektory zaplášťěné v jednom svazku s párem vodičů 1,5mm.

       

      Patchcord je určen pro vnitřní i venkovní použití.

       

      Kabel obsahuje krom optické propojovací šňůry dva izolované napájecí vodiče, které jsou určené pro dálkové napájení vzdáleného zařízení. Napájecí vodiče jsou na straně antény pomocí rozdělovací smrštitelné koncovky vyděleny ze společného plášťě. Jsou dodatečně chráněny a ukončeny dutinkami.

       

      Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

       

      Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

       

      Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

      Konektory: LC-LC

      Broušení: APC-UPC

      Barva: Žlutá

      Armorování: NE

      Plášť: LSZH

      Průměr: 2x1,5mm

      Délka: 10m

      Provedení: Duplex

       

      Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

      Produkt manažer:

      Karolina Fetterová,  prodej@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      44.00 Kč 

      bez DPH

      53.24 Kč 

      s DPH

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      22.00 Kč 

      bez DPH

      26.62 Kč 

      s DPH