0
Košík je prázdný
0

    Nástěnný optický box FTTH 1C

    Nástěnný optický box FTTH 1C
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    3532
    Part No.
    859558903532
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    68.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    82.28 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Nástěnný optický box  FTTH 1C

      pro jednu spojku SC simplex (není součástí)
      rozměr: 126*89*23 mm

      Produkt manažer:

      Karolina Fetterová,  prodej@opticord.cz

      Zařazení produktu

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      13.00 Kč 

      bez DPH

      15.73 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena

       

      Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči   Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, před

      14.00 Kč 

      bez DPH

      16.94 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena

       

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      20.00 Kč 

      bez DPH

      24.20 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena

       

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      21.00 Kč 

      bez DPH

      25.41 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena