0
Košík je prázdný
0

    Media konvertor / repeater 3R, 2xSFP+ slot 10Gb multirate, SFP+/ SFP+, 125Mbps - 11,7Gbps

    Media konvertor / repeater 3R, 2xSFP+ slot 10Gb multirate, SFP+/ SFP+, 125Mbps - 11,7Gbps
     
    Výrobce
    OEM
    Kód
    83778
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    4 899.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    5 927.79 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.  


      Dosah s SFP/ XFP/ SFP plus sloty
      Formát STAND-ALONE
      Typ konektoru S SFP/ XFP/ SFP plus sloty
      Management (řízení) neřiditelné
      Napájení 5-12V DC
      Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 2x
      Přenosová rychlost 2,7Gbps
      Typ převodníku Převodník
      Typ přenosu s SFP/ XFP/ SFP plus sloty
      Typ vlákna s SFP/ XFP/ SFP plus sloty
      Vlnová délka s SFP/ XFP/ SFP plus sloty
      Provozní rozsah teplot 0 až 50°C

      Produkt manažer:

      Ondřej Levý,  +420 739 598 675,  ondrej.levy@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Technické

      396.00 Kč 

      bez DPH

      479.16 Kč 

      s DPH

      MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry: Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 85 Konektory a rozhraní Konekt

      495.00 Kč 

      bez DPH

      598.95 Kč 

      s DPH

      Transceiver TXM431-SR je určen k propojení aktivních prvků pomocí multi-mode optického kabelu až na vzdálenost 300m. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 850nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní režim s kabely o průmě

      826.00 Kč 

      bez DPH

      999.46 Kč 

      s DPH

      S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory, 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m. Technické parametry: Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Multi Mode

      1 026.00 Kč 

      bez DPH

      1 241.46 Kč 

      s DPH

      Transceiver TXM431-LR je určen k propojení aktivních prvků na delší vzdálenosti pomocí single-mode optického kabelu až na vzdálenost 10km. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 1310nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní

      1 486.00 Kč 

      bez DPH

      1 798.06 Kč 

      s DPH

      UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Technické parametry:

      316.00 Kč 

      bez DPH

      382.36 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...