0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Výprodej

    82 produktů
    5 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    51.00 Kč 

    bez DPH

    61.71 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr

    550.00 Kč 

    bez DPH

    665.50 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    109.00 Kč 

    bez DPH

    131.89 Kč 

    s DPH

    Patch kabel OPTIX Mode Conditioning LC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m. Patch kabel OPTIX má trvanlivé LC konektory z keramiky a ST konektory z nerezové oceli. Délka : 1 m Typ konektorů: LC/ST propojovací kabel - Mode Conditioning Pat

    150.00 Kč 

    bez DPH

    181.50 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    270.00 Kč 

    bez DPH

    326.70 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

    37.00 Kč 

    bez DPH

    44.77 Kč 

    s DPH

    POSLEDNÍCH 14KS ZA TUTO CENU   Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Kone

    94.00 Kč 

    bez DPH

    113.74 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: MM, 50/125, OM2 Konektory: ST Broušení: UPC

    245.00 Kč 

    bez DPH

    296.45 Kč 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1:2 1260 - 1650 nm,SM PLC 1m SC/APC (obr je ilustrační ,konektory jsou ve skutečnosti zelené) Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2M

    143.00 Kč 

    bez DPH

    173.03 Kč 

    s DPH

    Planar Lightwave Circuit Splitter = PLC Rozbočovač . PLC FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). mají vynikající optické charakteristiky - nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní roz

    355.00 Kč 

    bez DPH

    429.55 Kč 

    s DPH

    Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem.

    308.00 Kč 

    bez DPH

    372.68 Kč 

    s DPH

    Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem.

    1 822.00 Kč 

    bez DPH

    2 204.62 Kč 

    s DPH

    19" Optická vana 12xST černá V sestavě je jedna kazeta pro 12 vláken Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

    725.00 Kč 

    bez DPH

    877.25 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    sestava

    skladem

    Modulární optická zásuvka vhodná pro všechny typy nejpoužívanějších optických spojek. Záleží jen na Vás, které čelo si pro Vaše spojky SC, LC, ST nebo E2000 vyberete. Čelo je samostatně prodejná položka, kterou najdete v kategorii spolu s dalšími o

    52.00 Kč 

    bez DPH

    62.92 Kč 

    s DPH

    Rámeček (čelo) 2xSC pro optický box s kódem 3536

    6.00 Kč 

    bez DPH

    7.26 Kč 

    s DPH

    Rámeček (čelo) 2xST pro optický box s kódem 3536

    6.00 Kč 

    bez DPH

    7.26 Kč 

    s DPH

    Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen ocelový drát průměr 1mm zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubič

    3.00 Kč 

    bez DPH

    3.63 Kč 

    s DPH

    Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen ocelový drát průměr 1mm zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička

    3.00 Kč 

    bez DPH

    3.63 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...