0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Novinka

    87 produktů
    5 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tras

    121.00 Kč 

    bez DPH

    146.41 Kč 

    s DPH

    Patchcord je určen pro vnitřní i venkovní použití.   Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zaříz

    755.00 Kč 

    bez DPH

    913.55 Kč 

    s DPH

    OPTIX 10G SFP+ DAC pasivní kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). OPTIX 10

    320.00 Kč 

    bez DPH

    387.20 Kč 

    s DPH

    OPTIX 10G SFP+ DAC pasivní kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). OPTIX 10

    630.00 Kč 

    bez DPH

    762.30 Kč 

    s DPH

    ILUSTRAČNÍ OBRÁZKY, NEOBSAHUJE SPITTER ANI SPOJKY. SPLITTER s konektory SC / Simplex v krytu stojanu se používá k rozdělení optické energie v přenášené optické cestě. Pouzdro je vybaveno 2 sekcemi, 32 porty pro adaptéry SC / Duplex a jedním portem pro

    720.00 Kč 

    bez DPH

    871.20 Kč 

    s DPH

    Mikrokabel k zafouknutí, LFP tube 1.7±0.05mm 2E9/125 Black,G.657.A1 Optický kabel je vhodný především pro zafouknutí do nízkého průměru mikrotrubiček. maximum možných vláken až 12F Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low

    3.50 Kč 

    bez DPH

    4.23 Kč 

    s DPH

    Kabelová špička je pomocným prostředkem ke zvýšení efektivity zafukování optického kabelu. Špička omezí průtok vzduchu kolem volného konce optického kabelu a je unášena tlakem. Díky svému tvaru a rozměru zvyšuje tlačnou sílu, která působí ve vnitřním pr

    255.00 Kč 

    bez DPH

    308.55 Kč 

    s DPH

    Kabelová špička je pomocným prostředkem ke zvýšení efektivity zafukování optického kabelu. Špička omezí průtok vzduchu kolem volného konce optického kabelu a je unášena tlakem. Díky svému tvaru a rozměru zvyšuje tlačnou sílu, která působí ve vnitřním pr

    255.00 Kč 

    bez DPH

    308.55 Kč 

    s DPH

    Kabelová špička je pomocným prostředkem ke zvýšení efektivity zafukování optického kabelu. Špička omezí průtok vzduchu kolem volného konce optického kabelu a je unášena tlakem. Díky svému tvaru a rozměru zvyšuje tlačnou sílu, která působí ve vnitřním pr

    255.00 Kč 

    bez DPH

    308.55 Kč 

    s DPH

    OPTIX 40G QSFP+ DAC pasivní kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 40Gbps bez nutnosti pořízení samostatných modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvalitní tw

    552.00 Kč 

    bez DPH

    667.92 Kč 

    s DPH

    OPTIX 10G SFP+ AOC aktivní optický kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).

    609.00 Kč 

    bez DPH

    736.89 Kč 

    s DPH

    OPTIX 10G SFP+ AOC aktivní optický kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).

    609.00 Kč 

    bez DPH

    736.89 Kč 

    s DPH

    OPTIX 10G SFP+ AOC aktivní optický kabel je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).

    964.00 Kč 

    bez DPH

    1 166.44 Kč 

    s DPH

    S výkonným dvoupásmovým Wi-Fi routerem značky Mercusys si užijete přenosovou rychlost až 1200 Mbps. Zařízení tak nabídne dostatečnou přenosovou datovou kapacitu pro HD videa i náročné internetové hraní. Datový stream až 300 Mbps nabízí router v pásmu 2,4

    551.00 Kč 

    bez DPH

    666.71 Kč 

    s DPH

    USW-Lite-16-PoE je Gigabitový PoE L2 Switch od Ubiquiti Networks v desktop provedení s maximálním PoE budgetem 45W. Managovatelný switch s 16 Gigabit metalickými porty a celkovou propustnost 16 Gbps. Pouze 8 portů z 16ti podporuje PoE napájení 802.3af/at

    4 315.00 Kč 

    bez DPH

    5 221.15 Kč 

    s DPH

    USW-Lite-8-PoE je Gigabitový PoE L2 Switch od Ubiquiti Networks v desktop provedení s maximálním PoE budgetem 52W. Managovatelný switch s 8 Gigabit metalickými porty a celkovou propustnost 16 Gbps. Pouze 4 porty z 8 podporuje PoE napájení 802.3af/at s max

    2 355.00 Kč 

    bez DPH

    2 849.55 Kč 

    s DPH

    Jeden router má omezené pokrytí Wi-Fi a vždy vytváři mrtvé zóny Wi-Fi. RE605X se bezdrátově připojuje k vašemu stávajícímu routeru a zesiluje signál Wi-Fi v celém domě, což vám umožní vychutnat si plynulé zážitky v síti Wi-Fi 6 všude s velkou rychlostí, k

    2 311.00 Kč 

    bez DPH

    2 796.31 Kč 

    s DPH

    Bezdrátový přístupový bod TP-LINK TL-WA901N ve standardu N je určen k vytvoření nebo rozšíření škálovatelné vysokorychlostní bezdrátové sítě N nebo k připojení více zařízení podporujících Ethernet, jako jsou herní konzole, adaptéry digitálních médií, tisk

    699.00 Kč 

    bez DPH

    845.79 Kč 

    s DPH

    Archer AX1500 přináší do vašeho domova nejnovější technologii Wi-Fi 6 bez zruinování vašeho účtu. Upgradování routeru na AX1500 znamená vyšší rychlost, větší kapacitu, menší zpoždění a mnoho dalšího pro celkově vynikající Wi-Fi síť. Další generace Wi-F

    2 399.00 Kč 

    bez DPH

    2 902.79 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...