0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Novinka

    27 produktů
    2 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči koncovka SC/APC - singlemode 09/125 - délka 2m - v balení 12ks rozdílných barev - EASY STRIP - BAREVNÝ JAK PLÁŠŤ 900u

    330.00 Kč 

    bez DPH

    399.30 Kč 

    s DPH

    IP Konektor s LC spojkou a zátkou slouží ke spojení dvou optických vláken s konektory LC v nepříznivém prostředí. ochrana proti vodě a prachu (IP 68) široký rozsah teplot -40°C/+70°C chemicky odolné aplikovatelné na venkovní instalace a pro extrémní

    480.00 Kč 

    bez DPH

    580.80 Kč 

    s DPH

    Profesionální 19" Optická výsuvná vana 1U MPO černá 144f Obsahuje 6x modul MPO - 24xLC(OM3) včetně LC duplex spojek Nová vysokohustotní vana osazená moduly pro v evropě stále častěji vyskytující se optické patchcordy typu MPO. Výsuvná část má aret

    25 340.70 Kč 

    bez DPH

    30 662.25 Kč 

    s DPH

    19" Optická vana 4U pro 144 spojek typu SC(LC Duplex , E2000) (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken. Obsahuje 12 vysouvacích modulů pro 12 spojek typu SC(LC Duplex , E2000).

    6 048.90 Kč 

    bez DPH

    7 319.17 Kč 

    s DPH

    Optický FTTH venkovní rozvaděč Ve spodní části jsou 2 otvory pro přívod kabelu o maximálním průměru 17mm. Obsahuje čelo pro 12x - SC simplex spojek - LC duplex spojek - E2000 simplex spojek 1x kazetu pro 12 svárů 2x průchodku Velikost:

    563.50 Kč 

    bez DPH

    681.84 Kč 

    s DPH

    Optický box 12C DIN 6xSCDuplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 SC duplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává se se 2 ka

    408.25 Kč 

    bez DPH

    493.98 Kč 

    s DPH

    Optický box 8C na DIN lištu 8xSC Simplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 8 SC simplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává

    408.00 Kč 

    bez DPH

    493.68 Kč 

    s DPH

    Nástěnný optický box FTTH 1C pro jednu spojku SC simplex (není součástí) rozměr: 126*89*23 mm

    49.50 Kč 

    bez DPH

    59.89 Kč 

    s DPH

    Nástěnný optický box FTTH 2C pro dvě spojky SC simplex (nejsou součástí) rozměr: 130*85*25 mm

    60.50 Kč 

    bez DPH

    73.21 Kč 

    s DPH

    19" 1U PC Patch Panel for 24 x RJ45, shielded, gray Modular patch panel with integrated cable tie shelf,19" fastening kit, labeling fields with exchangeable labeling strips. The ports are prepared for a visual color coding system and automated infrastruc

    475.00 Kč 

    bez DPH

    574.75 Kč 

    s DPH

    Držák pro 1 keystone do DIN Lišty OPTIX

    27.50 Kč 

    bez DPH

    33.28 Kč 

    s DPH

    Držák pro 2 keystone do DIN Lišty OPTIX

    33.00 Kč 

    bez DPH

    39.93 Kč 

    s DPH

    BEZ KEYSTONŮ, NUTNO OBJEDNAT ZE SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTŮ Podporované protokoly : 1000BaseT Počet portů : 1 Stínění: ne Určení: Pod omítku, s boxem na omítku Úhel portů: 45° Modulární provedení: ne Min. životnost portu: 1000 zapojení/odpojení Mater

    36.00 Kč 

    bez DPH

    43.56 Kč 

    s DPH

    BEZ KEYSTONŮ, NUTNO OBJEDNAT ZE SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTŮ Podporované protokoly : 1000BaseT Počet portů : 1 Stínění: ne Určení: Pod omítku, s boxem na omítku Úhel portů: 45° Modulární provedení: ne Min. životnost portu: 1000 zapojení/odpojení Mater

    45.00 Kč 

    bez DPH

    54.45 Kč 

    s DPH

    Opravdu dobře fungující párač na k

    408.25 Kč 

    bez DPH

    493.98 Kč 

    s DPH

    Optická Svářečka + mobilní pracoviště v jednom! Specifikace: -4.3 palcový barevný LCD display (vysoké rozlišení) -Provedení sváru během 8 vteřin. -Zapečení ochrany hotovo již za 28 vteřin. -Lithium Bateterie- až 300 svárů při kontinuálním svařování se

    34 385.00 Kč 

    bez DPH

    41 605.85 Kč 

    s DPH

    Riser kabely jsou přímo stvořené pro vertikální i horizontální FTTH rozvody. Minimalizují počet rozvaděčů v jednotlivých patrech a eliminují potřebu svářečky. Kabel se nepřerušuje, jen se v boční drážce nařízne plášť a jednotlivá vlákna v 900 µm sekundá

    16.33 Kč 

    bez DPH

    19.76 Kč 

    s DPH

    Riser kabely jsou přímo stvořené pro vertikální i horizontální FTTH rozvody. Minimalizují počet rozvaděčů v jednotlivých patrech a eliminují potřebu svářečky. Kabel se nepřerušuje, jen se v boční drážce nařízne plášť a jednotlivá vlákna v 900 µm sekundá

    30.36 Kč 

    bez DPH

    36.74 Kč 

    s DPH

    Transparentní "neviditelný" kabel pro vnitřní instalace, malý průměr (0,9 mm), vysoká flexibilita (poloměr ohybu - 2,5 mm). Taktéž vhodný na venkovní instalace na okrajích a rozích budovy díky UV stabilitě. Vlákno G657B3 ideální pro instalace vyžadují

    7.70 Kč 

    bez DPH

    9.32 Kč 

    s DPH

    Na cívce je 2000m. Lze odmotat požadované množství. Optický kabel pro náročné FTTh aplikace s vláknem G657B3. Výrobce vláka je YOFS. Flexibilní optický kabel pro náročné vnitřní FTTH aplikace. Průměr ohybu od 5 mm. Díky použitému vláknu G

    8.40 Kč 

    bez DPH

    10.16 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • HL

      - Hlavní
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...