0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Novinka

    94 produktů
    5 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    IP Konektor s LC spojkou a zátkou slouží ke spojení dvou optických vláken s konektory LC v nepříznivém prostředí. ochrana proti vodě a prachu (IP 68) široký rozsah teplot -40°C/+70°C chemicky odolné aplikovatelné na venkovní instalace a pro extrémní

    480.00 Kč 

    bez DPH

    580.80 Kč 

    s DPH

    Profesionální 19" Optická výsuvná vana 1U MPO černá 144f Obsahuje 6x modul MPO - 24xLC(OM3) včetně LC duplex spojek Nová vysokohustotní vana osazená moduly pro v evropě stále častěji vyskytující se optické patchcordy typu MPO. Výsuvná část má aret

    27 875.00 Kč 

    bez DPH

    33 728.75 Kč 

    s DPH

    19" Optická vana 4U pro 144 spojek typu SC(LC Duplex , E2000) (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken. Obsahuje 12 vysouvacích modulů pro 12 spojek typu SC(LC Duplex , E2000).

    6 654.00 Kč 

    bez DPH

    8 051.34 Kč 

    s DPH

    Optický box 12C DIN 6xSCDuplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 SC duplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává se se 2 ka

    297.00 Kč 

    bez DPH

    359.37 Kč 

    s DPH

    Optický box 8C na DIN lištu 8xSC Simplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 8 SC simplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává

    297.00 Kč 

    bez DPH

    359.37 Kč 

    s DPH

    Nástěnný optický box FTTH 1C pro jednu spojku SC simplex (není součástí) rozměr: 126*89*23 mm

    54.00 Kč 

    bez DPH

    65.34 Kč 

    s DPH

    Nástěnný optický box FTTH 2C pro dvě spojky SC simplex (nejsou součástí) rozměr: 130*85*25 mm

    67.00 Kč 

    bez DPH

    81.07 Kč 

    s DPH

    Úchytka typu TELENCO pro instalaci samonosných DROP kabelů do průměru 6mm extra velký poloměr ohybu 3cm = ty nejlepší optické parametry (ideální pro vlákna G657 A) zabraňuje nahrnování pláště u LOW-COST NO-NAME 3mm samonosných DROP kabelů beznástrojo

    42.00 Kč 

    bez DPH

    50.82 Kč 

    s DPH

    Držák pro 1 keystone do DIN Lišty OPTIX

    30.00 Kč 

    bez DPH

    36.30 Kč 

    s DPH

    Držák pro 2 keystone do DIN Lišty OPTIX

    36.00 Kč 

    bez DPH

    43.56 Kč 

    s DPH

    OPTIX Kleště zdrhovací, pro kabely od 3,2mm - 6,4mm, modré Použití: Stripování pláště optického kabelu Umožňuje i podélné naříznutí pláště, nastavitelná hloubka řezu, dodáván včetně 3 přímých břitů a 1 příčného břitu. https://www.youtube.com/watc

    394.00 Kč 

    bez DPH

    476.74 Kč 

    s DPH

    OPTIX Kleště zdrhovací, pro kabely do 3,2mm, šedé Použití: Stripování trubiček s vlákny u kabelů typu CLT, MLT. Umožňuje i podélné naříznutí pláště, nastavitelná hloubka řezu, dodáván včetně 3 přímých břitů a 1 příčného břitu. https://www.youtub

    394.00 Kč 

    bez DPH

    476.74 Kč 

    s DPH

    Opravdu dobře fungující párač na k

    449.00 Kč 

    bez DPH

    543.29 Kč 

    s DPH

    Tester síly signálu a kvality signálu LTE Cat NB1 and LTE Cat-M1 * testuje signály typu RSSI, RSRP, RSRQ a SNR * Snadné odečítání pro rychlé a efektivní instalace * Vestavěný držák SIM karty * Časované nahrávání, zobrazující úroveň signálu min / max

    19 140.00 Kč 

    bez DPH

    23 159.40 Kč 

    s DPH

    Optická Svářečka + mobilní pracoviště v jednom! Specifikace: -4.3 palcový barevný LCD display (vysoké rozlišení) -Provedení sváru během 8 vteřin. -Zapečení ochrany hotovo již za 28 vteřin. -Lithium Bateterie- až 300 svárů při kontinuálním svařování se

    37 824.00 Kč 

    bez DPH

    45 767.04 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: Velmi jednoduché ovládání pouhými třemi tlačítky zvládne každý ,práci usnadní i nainstalovaná čeština.   Příslušenství:Balení obsahuje robustní kufr, svá

    31 680.00 Kč 

    bez DPH

    38 332.80 Kč 

    s DPH

    SB napájení pro použití s USB-Power-bank. napájecí kabel k Easy Spliceru pomocí power banky

    1 210.00 Kč 

    bez DPH

    1 464.10 Kč 

    s DPH

    Optický kabel je dodáván na cívkách 1000 metrů. Odběr menšího množství než je návin cívky je možný. Cívky zapůjčujeme po dobu instalace. Nespotřebovaný kabel je možné vrátit zpět, avšek minimální vratný návin je 200m. Optický kabel 2x3,1mm s dvěm

    4.00 Kč 

    bez DPH

    4.84 Kč 

    s DPH

    Dělená opravná spojka byla speciálně vyvinuta pro napojení chráničky na opravnou dělenou trubku, nicméně je použitelná i pro další aplikace (klasické spojení dvou optických HDPE chrániček - prázdných nebo s nainstalovaným prvkem, a podobně). Opravné dě

    1 250.00 Kč 

    bez DPH

    1 512.50 Kč 

    s DPH

    Materiál: LSHF Montážní teplota: manipulace s PE-HD trubičkami je možná v teplotním rozsahu +5°C až +50°C. Provozní teplota: -40°C až + 70°C. Běžný polyethylén je velmi dobrý izolátor. V potrubí nevznikají indukované proudy, ani když je v blí

    2 380.00 Kč 

    bez DPH

    2 879.80 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • B

      BLACK FRIDAY

    • HL

      - Hlavní
    • EXT

      - Externí sklad
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...