0
Košík je prázdný
0
  • VÝPRODEJ ROZVADĚČŮ 20.týden

    13.5.2019
  • QR kód na fakturách

    17.1.2019

    Nově máme na našich fakturách QR kód pro usnadnění zaplacení faktury z mobilu.


  • Mobilní svářečka - NOVINKA!

    15.1.2019

    Nově máme v sortimentu Mobilní svářečku. Optická Svářečka + mobilní pracoviště v jednom! Vše uzpůsobeno v jednom kuříku tak, aby svařování bylo možno provést přímo na místě, bez potřeby dalších nároků na prostor či vybavení. Hlavní tělo tvoří svářečka, pod ní se nalezají vysouvací přihrádky na příslušenství + výsuvná pracovní plocha. Samozřejmostí je i sedák.


  • Nově jsme naskladnili RISER kabely (12 vláken nebo 24 vláken) a také příslušenství. RISER kabely jsou vhodné pro vertikální i horizontální FTTH aplikace bez nutnosti přerušení kabelu při odbočení. Kabel se pouze nařízne, vytáhne se požadovaný počet vláken, které se pak zatáhnou do 20 m přímo k zákazníkovi. Kabel RISER, 09/125um, 12 vl., LSOH, vlákno G657 kód: 70182 Kabel RISER, 09/125um, 24 vl., LSOH, vlákno G657 kód: 70183



    Pro proklik na sortimenty klikněte na "Další informace" níže


  • Nejlevnější SC pigtaily v ČR

    10.4.2018
    pigtaily

    Naskladnili jsme pro Vás SC pigtaily za bezkonkurenční ceny od 12,40 bez DPH za kus! Optix SC Optický pigtail 09/125 1m G657A (kód: 2010) Optix SC Optický pigtail 09/125 2m G657A (kód: 2011) Optix SC/APC Optický pigtail 09/125 1m G657A (kód: 2014) Optix SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A (kód: 2012)


  • Nově máme v nabídce Patch cordy a optické kabely (kódy 7027 a 7029) s vláknem G.657.B3, které je vhodné pro mechanicky náročné ftth aplikace s ostrými ohyby o malém poloměru.


  • Novinka - OPTIX pilířové optické rozvaděče

    7.6.2017

    Nově máme v nabídce pilířové optické rozvaděče OPTIX s krytím IP44, vyrobeny jsou z izolačního materiálu PES, ochranou proti úrazu elektrickým proudem spadají do třídy II. Mezi podstavec a samotný rozvaděč je možno vložit kapsu a celý sloupek tím zvětšit. Jednotlivé díly lze koupit i samostatně.


  • Půjčovna - otevíráme pro Vás Půjčovnu vše viz oddíl Půjčovna

    26.7.2016

    Máme pro Vás připraveno k zapůjčení: Zafukovačku optických kabelů včetně kompresoru , měniče napětí a nakládací rampy Certifikační přístroj cat. 5-6A 3D svářečku optických vláken s lamačkou OTDR 100 a 200 m protahovací péra „Kobra“ Odvíječky kabelů – rolny Sortiment se bude postupem času rozšiřovat


  • K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...