0
Košík je prázdný
0

    19" 2U Optická vana bez čel

    19" 2U Optická vana bez čel
     
    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    3514
    Part No.
    859558903514
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    1 209.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    1 462.89 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Uvnitř vany jsou na trnu umístněny 2 kazety s držáky ochran svárů každá pro 12 svárů - celkem 24 pro svárů, držák k uchycení tahového prvku kabelu.

      - Výška 2U
      - Přívod kabelu: 4x přímý kabelový vstup s průchodekama  
      -výsuv na ložiskových lyžinách

      Rozměry: Šířka: 430 mm; Výška: 2U; Hloubka: 327,5 mm  
      Hmotnost: 3 kg  

      Obsah dodávky:
      1x výsuvná vana
      2x Optická kazeta s víčkem a 2 držáky ochran svárů (každá pro 12 vláken)

      Produkt manažer:

      Ing. Petr Mikula,  petr@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

      135.00 Kč 

      bez DPH

      163.35 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      210.00 Kč 

      bez DPH

      254.10 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      22.00 Kč 

      bez DPH

      26.62 Kč 

      s DPH

      použití do 19" 1U i 2U modulárních optických van Do 1U vany jsou potřeba 2ks. Do 2U vany jsou potřeba 4ks. Vhodné pouze do van pod kódem 3515. Rozměr: 175x38mm

      67.00 Kč 

      bez DPH

      81.07 Kč 

      s DPH

      použití do 19" 1U a 2U modulárních optických van Do 1U vany jsou potřeba 2ks. Do 2U vany jsou potřeba 4ks. Vhodné pouze do vany pod kódem 3515. Rozměr: 175x38mm

      67.00 Kč 

      bez DPH

      81.07 Kč 

      s DPH

      Čelo pro 19" 2U Optickou vanu K produktu s kódem 3514 jsou potřeba 4 čela pro 48 xSC portů - Výška 2U - Volné pozice: 12x simplex SC/E2000/duplex LC

      88.00 Kč 

      bez DPH

      106.48 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...