0
Košík je prázdný
0

    Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

    Trubičková Ochrana Optického svaru 40mm 0.75mm drát

    Trubičková Ochrana Optického svaru 40mm 0.75mm drát

    Výprodej

    Výrobce
    OPTIX
    Kód
    35901.0
    Part No.
    8595589835906

      Podrobnosti o produktu

      Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna.


      Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen ocelový drát průměr 0,75mm zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující hermetickou ochranu vlákna.

      Produkt manažer:

      Ing. Petr Mikula,  petr@opticord.cz

      Poslat info

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      Facebook Diskuse

       

      Související produkty

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      210.00 Kč 

      bez DPH

      254.10 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena

       

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      300.00 Kč 

      bez DPH

      363.00 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      21.00 Kč 

      bez DPH

      25.41 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena

       

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči   Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657B3 Konektory: SC Broušení:

      39.00 Kč 

      bez DPH

      47.19 Kč 

      s DPH

      Výprodej

       

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna:SM, 9/125, OS2, G.657B3 Konektory:SC Broušení:APC <p

      320.00 Kč 

      bez DPH

      387.20 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      29.00 Kč 

      bez DPH

      35.09 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      23.00 Kč 

      bez DPH

      27.83 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena

       

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: ST Broušení:

      37.00 Kč 

      bez DPH

      44.77 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: ST Broušení:

      38.00 Kč 

      bez DPH

      45.98 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      20.00 Kč 

      bez DPH

      24.20 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena

       

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      22.00 Kč 

      bez DPH

      26.62 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena

       

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      37.00 Kč 

      bez DPH

      44.77 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení:

      259.00 Kč 

      bez DPH

      313.39 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      28.00 Kč 

      bez DPH

      33.88 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      275.00 Kč 

      bez DPH

      332.75 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      330.00 Kč 

      bez DPH

      399.30 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      32.00 Kč 

      bez DPH

      38.72 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      25.00 Kč 

      bez DPH

      30.25 Kč 

      s DPH

      - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči- koncovka LC/APC- singlemode 09/125- délka 2m

      13.00 Kč 

      bez DPH

      15.73 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      29.00 Kč 

      bez DPH

      35.09 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      29.00 Kč 

      bez DPH

      35.09 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      374.00 Kč 

      bez DPH

      452.54 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení:

      320.00 Kč 

      bez DPH

      387.20 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

      135.00 Kč 

      bez DPH

      163.35 Kč 

      s DPH

      Nejlepší cena

       

      Značkový výrobek vyráběný z komponentů Huber+Suhner AG, Švýcarsko, který je doporučovaný pro použití v páteřních sítích, WDM systémech a v sítích, kde je vyžadována vysoká kvalita přenosu. Výrobek je možné objednat v individuálním provedení (typ vlákn

      293.00 Kč 

      bez DPH

      354.53 Kč 

      s DPH

      POSLEDNÍCH 14KS ZA TUTO CENU &nbsp; Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Kone

      94.00 Kč 

      bez DPH

      113.74 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

      2 297.00 Kč 

      bez DPH

      2 779.37 Kč 

      s DPH

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: E2000 Broušení:</h

      1 450.00 Kč 

      bez DPH

      1 754.50 Kč 

      s DPH

      Konektor optický SPLICE-ON, SC-APC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

      70.00 Kč 

      bez DPH

      84.70 Kč 

      s DPH

      Výprodej

       

      Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči &nbsp; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: FC Broušení:

      46.00 Kč 

      bez DPH

      55.66 Kč 

      s DPH

      46.00 Kč 

      bez DPH

      55.66 Kč 

      s DPH