0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Výprodej

    57 produktů
    3 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    MTRJ-MTRJ Optický patch cord 50/125 2m

    229.20 Kč 

    bez DPH

    277.33 Kč 

    s DPH

    OPTIX LC-ST Optický patch cord 62,5/125 30m

    109.00 Kč 

    bez DPH

    131.89 Kč 

    s DPH

    Patch kabel OPTIX Mode Conditioning LC-ST Duplex (09/125 - 62,5/125) délka 1m. Patch kabel OPTIX má trvanlivé LC konektory z keramiky a ST konektory z nerezové oceli. Délka : 1 m Typ konektorů: LC/ST propojovací kabel - Mode Conditioning Pat

    359.00 Kč 

    bez DPH

    434.39 Kč 

    s DPH

    223.00 Kč 

    bez DPH

    269.83 Kč 

    s DPH

    Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem.

    300.00 Kč 

    bez DPH

    363.00 Kč 

    s DPH

    Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem.

    474.00 Kč 

    bez DPH

    573.54 Kč 

    s DPH

    Optický PLC splitter je na výstupu osazený ribbonovým vláknem.

    1 656.00 Kč 

    bez DPH

    2 003.76 Kč 

    s DPH

    LC konektor, simplex, metalokeramický, modrý na kabel 3mm k lepení

    28.00 Kč 

    bez DPH

    33.88 Kč 

    s DPH

    LC konektor, simplex, metalokeramický, šedý na kabel 3mm k lepení

    28.00 Kč 

    bez DPH

    33.88 Kč 

    s DPH

    19" Optická vana 12xST černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

    658.90 Kč 

    bez DPH

    797.27 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    sestava

    skladem

    19" Optická vana 24xST černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

    539.00 Kč 

    bez DPH

    652.19 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    sestava

    skladem

    19" Optická vana 12xSCD černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

    539.00 Kč 

    bez DPH

    652.19 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    sestava

    skladem

    19" Optická vana 24xSCD černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g. Výška: 1U

    572.00 Kč 

    bez DPH

    692.12 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    sestava

    skladem

    19" optický modulový rozvaděč ORMPM 3U/144 (144f max) Kapacita 144 optických konektorů Nosník konektorů SC, E2000 12 vertikálně uložených modulů Uložení rezervy optického vlákna Instalace do 19“ rámu Výška 3U Barva Světle šedá RAL 7035 Materiá

    1 400.00 Kč 

    bez DPH

    1 694.00 Kč 

    s DPH

    Modulární optická zásuvka vhodná pro všechny typy nejpoužívanějších optických spojek. Záleží jen na Vás, které čelo si pro Vaše spojky SC, LC, ST nebo E2000 vyberete. Čelo je samostatně prodejná položka, kterou najdete v kategorii spolu s dalšími o

    46.00 Kč 

    bez DPH

    55.66 Kč 

    s DPH

    Rámeček (čelo) 2xSC pro optický box s kódem 3536

    5.75 Kč 

    bez DPH

    6.96 Kč 

    s DPH

    Rámeček (čelo) 2xST pro optický box s kódem 3536

    5.75 Kč 

    bez DPH

    6.96 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • HL

      - Hlavní
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu eshop.opticord.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...